Firma » Bankowość

Promocja kart kredytowych w Credit Agricole

Promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Zobacz więcej zdjęć »
Ruszyła nowa promocja kart kredytowych w banku Credit Agricole. Klienci mogą zyskać nawet 480 zł. Nie zapłacą również za kartę w pierwszym roku.

W ramach promocji banku Credit Agricole „Więcej radości z kartą kredytową” klienci otrzymają nawet 480 zł premii. Bank zwróci klientom 10 zł za każde wydane min. 200 zł w jednej transakcji – maksymalnie 40 zł miesięcznie. Wystarczy, że kupią kartę Mastercard/Visa Silver z limitem min. 4 tys. zł bądź Mastercard/Visa Gold z limitem min. 5 tys. zł oraz są lub zostaną posiadaczami Konta dla Ciebie w Credit Agricole. Dodatkowo klienci nie zapłacą za wydanie karty Gold, a w przypadku karty Silver zostaną zwolnieni na rok z opłaty miesięcznej.

 

- To kolejny raz, kiedy wychodzimy z tak atrakcyjną promocją do naszych klientów. Ta oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego chętnie do niej wracamy. Tym razem chcemy zaoferować dodatkową korzyść w postaci zwolnienia z opłaty za kartę w pierwszym roku – mówi Mateusz Dziuba, dyrektor Biura Kart Kredytowych i Płatności Alternatywnych.

Promocja skierowana jest do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały karty kredytowej w Credit Agricole.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »