Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

PROTAGONISTI DEL MARE 2019: PRAWDZIWIE NIEZWYKŁY EVENT NA POKŁADZIE COSTA FAVOLOSA

PROTAGONISTI DEL MARE 2019: PRAWDZIWIE NIEZWYKŁY EVENT  NA POKŁADZIE COSTA FAVOLOSA
Zobacz więcej zdjęć »
Program tej edycji został opracowany w celu odzwierciedlenia preferencji zgłaszanych przez biura podróży, z szeregiem „nadzwyczajnych” działań obejmujących zarząd Costa Cruises. Goście specjalni to Bruno Barbieri, Maddalena Corvaglia i „Music Has No Limits”.


Genoa, 7 maja 2019 r. - Costa Cruises prezentuje najnowsze, długo oczekiwane coroczne wydarzenie „Protagonisti del Mare”, poświęcone najlepszym partnerom – biurom podróży. Od 15 do 19 maja Costa Favolosa będzie gościć aż 1800 partnerów z ponad 32 krajów, wraz z zespołem sprzedaży Costa, podczas rejsu, który obejmie połączenia w Savonie, Marsylii i Barcelonie.

Wydarzenie „Protagonisti del Mare” 2019 r., 26. tego typu event, będzie naprawdę „nadzwyczajne” zarówno pod względem liczby zaangażowanych osób, jak i rodzaju działań planowanych na pokładzie. Program skoncentruje się na biurach podróży, angażując je w szereg inicjatyw dostosowanych do ich preferencji, w których zarząd Costa będzie odgrywał aktywną rolę.

„Grupa Costa ma ambitny program rozwoju, który pozwoli nam nie tylko wzmocnić naszą pozycję lidera w Europie i Chinach, ale także wprowadzać innowacje w sposób zrównoważony, wprowadzając rynek na nowe drogi i tworząc tym samym nowe możliwości” - mówi Neil Palomba, Prezes Costa Cruises - „Podczas imprezy Protagonisti del Mare omówimy wiele nowych wydarzeń, które nas czekają, począwszy od nowych statków Costa Smeralda, jej siostrzanego statku i Costa Firenze. Ale poza tym wiadomość, którą chcemy przekazać, jest taka, że dla Costy to ludzie są najważniejsi: zaczynając od naszych partnerów, którzy współpracują z nami każdego dnia, aby zadowolić naszych gości ”.

W ciągu miesiąca poprzedzającego rejs, biura podróży zostały zaproszone do wyrażenia swoich preferencji i opinii na różne tematy. Otrzymane odpowiedzi były punktem wyjścia do zestawienia serii „nadzwyczajnych” działań, które będą miały miejsce na pokładzie i na lądzie, treści sesji plenarnej „Costa meets Partners” oraz wszystkich głównych wydarzeń związanych z zabawą i dzieleniem się.

„Nasi partnerzy są naprawdę „nadzwyczajnymi” ludźmi i zawsze byli jednym z naszych najcenniejszych zasobów. Zbudowaliśmy nasz sukces na tej solidnej podstawie i chcemy kontynuować z nimi współpracę, aby zagwarantować nam wszystkim jeszcze lepszą przyszłość. W ciągu ostatnich kilku lat słuchaliśmy naszych biur podróży i zbieraliśmy ich opinie. Dzięki tego rodzaju interakcjom staramy się generować więcej wartości dla naszych strategicznych partnerów każdego dnia. Nie możemy się doczekać, aby ponownie ich powitać i dołączyć do nich, aby uzyskać nowe, „nadzwyczajne” doświadczenie – mówi Massimo Brancaleoni, starszy wiceprezes Costa Cruises na całym świecie.

„Niezwykłe” działania będą obejmować zachęcanie  partnerów i zarządu Costa do konkurowania o najlepsze pesto, najlepsze tiramisù i najlepszy koktajl, który zostanie dodany do menu drinków w barze nowego flagowego Costa Smeralda. Konkurs na najlepsze „pesto” będzie miał wśród sędziów Emiliano Pescarolo, mistrza świata odpowiedzialnego za pesto, i będzie ważny jako wstępny konkurs na następną edycję Mistrzostw Świata Pesto, zaplanowaną w Genui w marcu 2020. Podczas rozmowy w Barcelonie, agenci podróży będą mogli wziąć udział razem z ekipą Costa, w emocjonującym turnieju siatkówki plażowej i wyścigu, którego nie można przegapić, który będzie również okazją do odkrycia miasta z naprawdę wyjątkowej perspektywy. Podczas imprezy „Costa meets Partners” Neil Palomba, Massimo Brancaleoni, Giuseppe Carino, wiceprezes ds. gości i sprzedaży na pokładzie, Mario Alovisi, wiceprezes ds. planowania i transportu w dziale przychodów oraz Paolo Tolle, wiceprezes ds. zasobów ludzkich, wystąpią na scenie w teatrze na statku.

Ceremonia wręczenia nagród zostanie po raz pierwszy poprowadzona przez włoską prezenterkę Maddalenę Corvaglia; będzie to naprawdę niezapomniany pokaz. Eklektyczna hiszpańska grupa artystów i muzyków o nazwie „Music Has No Limits” wystąpi wieczorem, angażując publiczność w niezwykły spektakl, genialnie wymyślając i miksując różne dyscypliny artystyczne i gatunki muzyczne.

Gwiazdą „Protagonisti del Mare” będzie włoski szef kuchni Bruno Barbieri, który zapewni przedsmak nowego menu stworzonego specjalnie dla gości Costa, które będzie serwowane na statkach firmy od maja.

„Music Has No Limits” będzie również jedną z głównych atrakcji wielkiej imprezy  „Extra-vaganza”, w której wszyscy goście są zaproszeni do udziału w eleganckich, ale ekstrawaganckich strojach. Równie ekstrawagancki będzie cały wieczór, z lampami fluorescencyjnymi i nie mniej niż 40 stołami bufetowymi wyrzeźbionymi z lodu.

Muzyka będzie prawdziwym motywem przewodnim wydarzeń rozrywkowych, z występami zespołu rockowego „Ostetrika Gamberini”, grupy „Quantum XXL”, „Extra-Silent disco” i imprezy latynoskiej opartej na muzyce brazylijskiej.

Również połączony z muzyką, a raczej z dźwiękami i ekscytacją rejsem, jest wyjątkowy i niewiarygodny projekt włoskiego projektanta dźwięku i kompozytora Chiary Luzzany zatytułowany „Costa Crociere Soundtrack”, który zostanie zaprezentowany na pokładzie.

Nie zabraknie okazji, aby cieszyć się dobrym jedzeniem, z dedykowanym menu oferowanym przez szefa kuchni Costa Stefano Fontanesi, oraz szeregiem przysmaków oferowanych przez znakomitych włoskich partnerów Costa, w tym illy, Fabbri, Agrimontana i Ferrari.

26. imprezę „Protagonisti del Mare” można również śledzić na profilach mediów społecznościowych Instagram (@protagonistidelmare) i Twitter (@ protagonisti19). Wszystkich partnerów na pokładzie podczas imprezy zapraszamy do publikowania treści za pomocą hashtaga #ProtagonistidelMare.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »