Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Przeciw monotonii diety – dieta LIGHTBOX

Przeciw monotonii diety – dieta LIGHTBOX
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to najlepszy czas, by zacząć walczyć z pozimowym zmęczeniem i oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn, może też zrzucić zbędne kilogramy. Eksperci Lightbox ostrzegają, by wiosenne porządki w diecie nie oznaczały głodówki, a racjonalne żywienie.

Racjonalne żywienie oznacza zbilansowane, regularne posiłki. Diety nie mogą być ani głodowe, ani monotonne – nie chodzi tu wyłącznie o walory smakowe: każdy całodzienny zestaw posiłków powinien charakteryzować się odpowiednio wysoką wartością odżywczą, aby pokryć zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Na tym polu wśród polskich producentów prym wiedzie Lightbox.

Opracowywane przez dietetyków, zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywienia i Żywności, całodzienne zestawy diety Lightbox składają się z 5 posiłków dziennie. Przy bilansowaniu każdego zestawu uwzględnianych jest  aż 80 różnych składników, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Do każdego zestawu dołączane są herbatki ziołowe i ziolowo-owocowe, a między nimi takie, które wspomagają metabolizm.

Należy pamiętać, że podstawą zdrowego odchudzania jest nie tylko obniżanie kaloryczności poprzez zmniejszenie ilości spożywanych produktów, lecz także ich jakość i urozmaicenie. Odchudzanie to nie głodówka, a racjonalne żywienie. Jego niezbędnym uzupełnieniem jest regularna aktywność fizyczna. – komentuje Małgorzata Chylewska, dietetyk Lightbox.

O diecie Lightbox

Lightbox jest czołowym producentem zestawów wysokiej jakości dań dietetycznych z codzienną dostawą pod wskazany adres. Menu Lightbox opracowują dietetycy, starając się w jak największym stopniu wzorować na diecie śródziemnomorskiej, rekomendowanej przez  Instytut Żywności i Żywienia, jako diecie o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. Stosowanie diety Lightbox zalecane jest w odchudzaniu oraz profilaktyce chorób dietozależnych. Misją firmy Lightbox jest czynne poparcie  dla  Narodowego Programu Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym opracowanego i realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Więcej informacji na www.lightbox.pl

 

Kontakt dla mediów:

Małgorzata Chylewska

tel. 666 351 896

e-mail: malgorzata.chylewska@lightbox.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Marketingu Internetowego THEY.PL
http://www.they.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »