Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

PRZECZESAĆ SIEĆ W POSZUKIWANIU SZCZĘŚCIA

Mamy w Sieci nowy, „wyczesany” portal społecznościowo-informacyjny www.jamamto.com, który łączy swoich użytkowników ideą szczęścia (share your happiness), stawia wyłącznie na pozytywny przekaz, motywację, rozwój osobisty i ogólnie pojęty flow.

Codziennie człowiek jest bombardowany przez mass media stosem wiadomości-śmieci. Co najmniej kilkaset razy słyszymy o tym, jak bardzo jest źle. Trzeba się nieźle natrudzić, mozolnie przeczesywać Sieć, żeby w natłoku tych wszystkich informacji znaleźć coś optymistycznego. A tu proszę! Grzebień i nowy wyczesany portal Jamamto.com.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Chcemy pokazać, jak myśleć pozytywnie w tym «mało pozytywnym świecie»” – mówi redaktor naczelna portalu Jamamto.com Małgorzata Kukuczka – optymizm nie jest przekonaniem, że zawsze będziemy jeść  przysłowiowe ciasteczko. W porażkach drzemie potencjał sukcesu. Bycie szczęśliwym to wybór – chcesz być szczęśliwy, to zależy od Ciebie. 

Akcja ambientowa w listopadzie 2011 roku: 700 kilogramów marchewek zostało przerobionych na „bomby”, które zwróciły uwagę nie tylko przechodniów, powodując wybuchy… śmiechu, ale i strażników miejskich niekoniecznie z dużym poczuciem humoru. Tym razem Dział Marketingu, na czele z pomysłodawczynią Zuzanną Komornicką, postawił na grzebienie. Oprócz akcji wysyłkowej, skierowanej do dziennikarzy z całej Polski, grzebienie trafią także do studentów z wyczesanymi pomysłami.    

 

*  *  *

Jamamto.com to portal informacyjno-społecznościowy stworzony przez programistów i trenerów rozwoju osobistego. Portal wyróżnia pozytywny przekaz, apolityczność i areligijność, niestandardowe działania marketingowe, a także innowacyjne rozwiązania stwarzające nowe możliwości samorozwoju w Internecie

Kontakt:

e-mail:  marketing@jamamto.com

tel. 791 338 745Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.jamamto.com
http://jamamto.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »