Dom » Nieruchomość

Przed Świętami parkuj w cieple

Przed Świętami parkuj w cieple
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Handlowe 3 Stawy zachęca klientów do korzystania z parkingu podziemnego, na którym znajduje się aż 1150 miejsc.
Centrum Handlowe 3 Stawy zaprasza wszystkich klientów do korzystania z dużego i wygodnego parkingu podziemnego, w którym znajduje się wystarczająca liczba miejsc, aby zapewnić możliwość zostawienia samochodu wszystkim osobom planującym zrobienie przedświątecznych zakupów w tym centrum. Parking podziemny CH 3 Stawy może pomieścić 1150 samochodów. Prowadzą do niego dwa wjazdy, jeden od ul. Alpejskiej, drugi od ul. Pułaskiego. Na terenie parkingu podziemnego znajduje się parking strzeżony, a także myjnia ręczna, w której można zostawić samochód na czas świątecznych zakupów.

Parking znajdujący się na zewnątrz, obok Centrum Handlowego 3 Stawy został dzisiaj zamknięty przez jego właściciela, firmę Leroy Merlin. „Pragniemy podkreślić, że Centrum Handlowe 3 Stawy dysponuje wystarczającą liczbą miejsc na parkingu podziemnym, stanowiącym doskonałą alternatywę dla zewnętrznych miejsc parkingowych, zwłaszcza zimą, chroniąc nie tylko przed mrozem, ale również przed opadami śniegu" - mówi Agnieszka Nizio Dyrektor Centrum handlowego 3 Stawy.

Właścicielem Centrum Handlowego 3 Stawy jest Union Investment Real Estate AG.
Zarządcą Centrum Handlowego 3 Stawy jest Apsys Polska Sp. z o.o.
www.3stawy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »