Technologie » Komputery

"Przybij piątkę" z Microsoft Dynamics NAV!

"Przybij piątkę" z Microsoft Dynamics NAV!
Zobacz więcej zdjęć »
Akcja „Przybij piątkę” firmy Microsoft stwarza szansę mniejszym, dynamicznie rozwijającym się firmom na nabycie oprogramowania Microsoft Dynamics NAV.

W odpowiedzi na potrzeby młodych, dynamicznie rozwijających się firm, a także tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, firma Microsoft wprowadziła do swojej oferty atrakcyjną propozycję - przedsiębiorstwa, które zdecydują się wdrożyć oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV do 22 czerwca br. będą mogły je nabyć po bardzo atrakcyjnej cenie, oszczędzając nawet do 11 250 euro!

Grono klientów Dynamics NAV tworzy wiele renomowanych firm, na przykład: Hochtief Facility Management, Herz Armatura i Systemy Grzewcze, Marketing Investment Group, Imperial Cinepix.

Decydując się na Dynamics NAV firmy mają okazję nabyć licencję na 5 stanowisk za sugerowaną cenę detaliczną 2000 euro. Oferta dotyczy zarówno licencji w wersji Business Essentials, jak i Advanced Management. Dzięki temu nawet mniejsze przedsiębiorstwa mają teraz szansę na zakup zaawansowanego rozwiązania, wspierającego efektywne zarządzanie kluczowymi obszarami firmy, w tym finansami, projektami, bazą Klientów, produkcją, sprzedażą, zakupami czy magazynem. Co więcej, obszary te są zintegrowane w jednym rozwiązaniu ERP, co jest rzadkością w przypadku aplikacji biznesowych w tym przedziale cenowym. Nie trzeba więc inwestować w poszczególne moduły systemu, ponieważ cena obejmuje pełną funkcjonalność w jednym zintegrowanym rozwiązaniu.

- Poprzez akcję „Przybij piątkę" Microsoft chce przybliżyć segmentowi rozwijających się firm, który liczy się z wszelkimi wydatkami, możliwość posiadania rozwiązań biznesowych klasy ERP. Jest to interesująca oferta również dla tych firm, które wiedzą co to jest ERP, ale do tej pory nie było je stać na wdrożenie systemu tej klasy. Mamy nadzieję, że z promocji skorzystają przede wszystkim te firmy, które w normalnych warunkach nie mogłyby sobie pozwolić na zakup tak zaawansowanego rozwiązania - mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Zarządzaj swoją firmą efektywniej!

Microsoft Dynamics NAV jest rozwiązaniem, które wspiera firmy w efektywnym zarządzaniu zasobami i podejmowaniu strategicznych decyzji. System pozwala przede wszystkim na lepszy wgląd w działalność biznesową przedsiębiorstwa i zwiększenie wydajności pracowników. Dynamics NAV został wyposażony w innowacyjne, graficzne rozwiązania analityczne, które pozwalają sprawnie kontrolować wydatki i analizować źródła przychodów. Ponadto, system cechuje stosunkowo krótki czas wdrożenia i konfiguracji oraz prosta, intuicyjna obsługa, która ułatwia adaptację pracowników do nowego narzędzia oraz nie wymaga czasochłonnych i kosztownych szkoleń.
- Decydując się na zakup Microsoft Dynamics NAV zyskujemy rozwiązanie, które pozwala w krótkim czasie zapewnić wzrost działalności operacyjnej przedsiębiorstwa poprzez podniesienie efektywności pracowników i automatyzację wielu procesów, które dotychczas wykonywano ręcznie lub poprzez niezintegrowane ze sobą moduły - komentuje Adam Komorowski.

Sprawdź system ERP dopasowany do Twojej firmy!

Promocja na rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV to także okazja do wprowadzenia nowego modelu prowadzenia biznesu.
- Dostęp do nowoczesnych rozwiązań biznesowych jest dziś kluczowym czynnikiem sukcesu na rynku zdominowanym przez konkurencję, jednak zakup rozwiązania powinien iść w parze ze zmianą struktury organizacyjnej firmy. Promocja oferująca możliwość zakupu 5 licencji systemu ERP w sugerowanej cenie 2000 euro daje firmom wymierne oszczędności oraz może stanowić znakomitą okazję do wprowadzenia konstruktywnych zmian w sposobie funkcjonowania firmy - podsumowuje Adam Komorowski.

Więcej informacji na temat akcji „Przybij piątkę" można znaleźć na stronie http://www.microsoft.com/dynamics/pl/pl/products/nav-highfive.aspx

Informacje o firmie:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. We Wrocławiu natomiast działa od 2008 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »