Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Przygoda w kąpieli z postaciami z bajek

Przygoda w kąpieli z postaciami z bajek
Zobacz więcej zdjęć »
Maluchy uwielbiają kreskówki i często utożsamiają się z ukochanymi postaciami. Kolekcjonują zabawki z wizerunkiem ulubieńców i najchętniej by się z nimi nie rozstawały. Dzięki kosmetykom kąpielowym marki Corine de Farme, bajkowi przyjaciele mogą towarzyszyć im także podczas codziennej toalety.

Dla małych księżniczek

Seria „Księżniczki” marki Corine de Farme to cztery wyjątkowe kosmetyki kąpielowe dla dziewczynek. Piękne opakowania z wizerunkiem Małej Syrenki, Kopciuszka i Królewny Śnieżki oraz słodkie, owocowe zapachy kosmetyków z pewnością przypadną do gustu małym wielbicielkom bajkowych księżniczek. W skład serii wchodzą: szampon ułatwiający rozczesywanie włosów „Mała Syrenka” o zapachu czereśni, szampon i żel pod prysznic 2w1 „Królewna Śnieżka” o zapachu poziomki, żel pod prysznic „Kopciuszek” o zapachu wanilii oraz delikatny szampon do włosów „Kopciuszek” o zapachu czerwonych owoców.Kosmetyki przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, nie powodują podrażnień i nie szczypią w oczy.

W krainie Nibylandii

Chłopcom, zafascynowanym przygodami dzielnego Piotrusia Pana z pewnością spodobają się kosmetyki z wizerunkiem ich ulubieńca. W skład serii „Piotruś Pan”, marki Corine de Farme wchodzą: delikatny żel i szampon 2w1 o zapachu gruszki, żel pod prysznic o zapachu melona oraz delikatny szampon o zapachu jabłka. Kąpiel w towarzystwie głównego bohatera powieści Jamesa Barrie sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jak najlepszy przyjaciel Piotrusia, przeżywający wraz z nim przygody w bajecznej Nibylandii.Kosmetyki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Nie powodują podrażnień skóry ani oczu dziecka.  

Małe co nie co od Kubusia Puchatka

Dla najmłodszych dzieci marka Corine de Farme przygotowała wyjątkową serię kosmetyków „Kubuś Puchatek”. Kosmetyki przeznaczone są dla maluchów powyżej pierwszego roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, która minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Kosmetyki zostały przebadane przez lekarzy dermatologów. W skład serii „Kubuś Puchatek” wchodzą chusteczki nawilżane do twarzy i rąk, szampon do włosów oraz żel do mycia ciała. Chusteczki nawilżane delikatnie czyszczą ręce i twarz dziecka. Wzbogacone w czynnik nawilżający, sprawiają, że skóra dziecka staje się bardziej miękka. Wygodne opakowanie z zamknięciem wielokrotnego użytku pozwala korzystać z chusteczek w każdej sytuacji: w domu, na spacerze i w podróży. Szampon do włosów myje i pielęgnuje delikatne włosy dziecka, posiada neutralny zapach. Przyjazne opakowanie pozwala na łatwą aplikację kosmetyku.
Żel do mycia przeznaczony jest przede wszystkim do skóry suchej i wrażliwej, oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę dziecka. Posiada delikatny zapach.Wyłącznym producentem i dystrybutorem kosmetyków marki Corine de Farme jest firma Forte Sweden sp. z o.o.


Kontakt dla mediów:
Anna Zając
Triple PR
Ul. Elektoralna 24 lok. 73; 00-892 Warszawa
tel. 022 216 54 14
anna.zajac@triplepr.pl
www.triplepr.pl

Dossier

Seria dla dziewczynek „Księżniczki”:
1. Szampon ułatwiający rozczesywanie włosów „Mała Syrenka” o zapachu czereśni,
2. Szampon i żel pod prysznic 2w1 „Królewna Śnieżka” o zapachu poziomki,
3. Żel pod prysznic „Kopciuszek” o zapachu wanilii,
4. Delikatny szampon do włosów „Kopciuszek” o zapachu czerwonych owoców.
Kosmetyki przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, nie powodują podrażnień, nie szczypią w oczy.
Pojemność: 250 ml,
Cena: ok. 10-12 zł

Seria dla chłopców „Piotruś Pan”:
1. Delikatny żel i szampon 2w1 „Piotruś Pan” o zapachu gruszki,
2. Żel pod prysznic o zapachu melona,
3. Delikatny szampon o zapachu jabłka.
Kosmetyki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, nie powodują podrażnień, nie szczypią w oczy.
Pojemność: 250 ml,
Cena: ok. 10-12 zł

Seria dla dzieci „Kubuś Puchatek” przeznaczona dla dzieci powyżej 1-go roku życia:
1. Chusteczki nawilżane do twarzy i rąk
Chusteczki nawilżane delikatnie czyszczą ręce i twarz dziecka. Wzbogacone w czynnik nawilżający, sprawiają, że skóra dziecka staje się bardziej miękka. Hipoalergiczna receptura minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Wygodne opakowanie z zamknięciem wielokrotnego użytku pozwala korzystać z chusteczek w każdej sytuacji: w domu, na spacerze i w podróży.
Opakowanie: 25 szt
Cena: ok. 8,5 zł
2. Szampon do włosów „Kubuś Puchatek” marki Corine de Farme
Hipoalergiczny szampon do włosów delikatnych.
Kosmetyk został przebadany przez dermatologów i okulistów – dostosowane do delikatnej skóry dziecka. Posiada neutralny, delikatny zapach. Przyjazne opakowanie pozwala na łatwą aplikację.
Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 10 zł
3. Żel do mycia „Kubuś Puchatek” marki Corine de Farme
Hipoalergiczny żel do mycia do skóry suchej i wrażliwej.
Kosmetyk został przebadany przez dermatologów i okulistów – dostosowane do delikatnej skóry dziecka. Posiada neutralny, delikatny zapach.
Przyjazne opakowanie pozwala na łatwą aplikację.
Pojemność: 250 ml
Cena: ok. 10 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forte Sweden
http://www.forte-sweden.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »