Gospodarka » Narzędzia

Przygotowania do sezonu z nowym kluczem Stanley

Przygotowania do sezonu z nowym kluczem Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley wprowadza do swojej oferty nowość. Klucz płaskooczkowy z grzechotką to narzędzie przydatne podczas napraw samochodów i rowerów. Sprawdzi się szczególnie w czasie przygotowań sprzętu do pełni sezonu.

Rowerowe wycieczki oraz weekendowe wypady samochodem za miasto zdecydowanie zyskują na popularności wraz z nadejściem wiosny i lata. Warto zatem, nim nadejdzie pełnia sezonu, przygotować sprzęt i pojazd do podróży. Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, dla profesjonalnych warsztatów mechanicznych i prywatnych użytkowników poleca klucz płaskooczkowy z grzechotką – nowość w ofercie firmy.

Mechanizm grzechotki z przełącznikiem kierunku obrotu pozwala na szybkie dokręcenie lub odkręcenie śruby bez konieczności zdejmowania klucza. Jest to szczególnie przydatne, gdy przykręcany element znajduje się w trudnodostępnym miejscu, przez co założenie narzędzia jest kłopotliwe. Niewielki, zaledwie pięciostopniowy skok grzechotki dodatkowo ułatwia pracę w wąskich szczelinach i miejscach o ograniczonym dostępie.

Technologia MAXI-DRIVE, w której wykonano klucz, chroni nakrętkę przed zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Specjalny kształt szczęk MAXI-DRIVE dodatkowo zwiększa efektywność pracy i sprawia, że odkręcenie nawet zużytych i zapieczonych śrub nie jest problemem. Cały klucz został pokryty trwałą powłoką chromową zabezpieczającą przed korozją i uszkodzeniami, co zapewnia długie użytkowanie narzędzia. Nowy klucz płaskooczkowy z grzechotką Stanley oferowany jest w aż 20 różnych rozmiarach.

Klucz płaskooczkowy z grzechotką Stanley
Rozmiar: od 6 do 32 mm
Sugerowana cena detaliczna klucza zależy od jego rozmiaru, np. 13 mm – 59 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »