Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Przygotuj kolorowy parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

Przygotuj kolorowy parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Bez względu na pogodę kolorowy parasol przyda się każdemu! Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza na pierwsze rodzinne warsztaty kreatywne po kilkumiesięcznej przerwie. W specjalnym namiocie przed centrum handlowym 8 sierpnia dzieci będą mogły samodzielnie udekorować kolorowe parasole.

Kaprysy letniej pogody nam niestraszne! Choć parasol kojarzy się z deszczem, to może posłużyć także do ochrony przed słońcem w upalne dni. Uniwersalny, kolorowy gadżet przyda się każdemu maluchowi, dlatego 8 sierpnia dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą mogły okazję samodzielnie udekorować kolorowe parasole, a następnie zabrać je jako pamiątki do domów.

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci przyozdobią parasole w różnych kolorach – żółtym, czerwonym, niebieskim i białym. Do dyspozycji małych twórców będą szablony oraz specjalne kolorowe pisaki do tkanin. Maluchy będą mogły korzystać z gotowych wzorów lub stworzyć najróżniejsze wzory i kształty według własnych pomysłów. Tak przygotowane parasole z pewnością przydadzą się podczas letnich wypraw i spacerów, ciesząc jednocześnie oko.

Aby zapewnić uczestnikom jak największe bezpieczeństwo, warsztaty będą odbywały się w specjalnym namiocie, który stanie przy wejściu do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała w pobliżu sklepu Leroy Merlin. Ustawione tam stoły ułatwią wykonywanie dekoracji, a wielkość parasoli będzie sprzyjała zachowaniu dystansu społecznego.

Rodzinne warsztaty kreatywne „Kolorowe parasole” odbędą się 8 sierpnia przed Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej w godzinach od 10:00 do 14:00. Wstęp wolny.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »