Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Przynieś stary rower i podaruj radość dzieciakom!

Sezon rowerowy w pełni! Przejrzałeś rowerowy sprzęt i zastanawiasz się, co zrobić ze starymi, nieużywanymi częściami i dwoma kółkami? Nie wyrzucaj ich! W sobotę 11 maja weź udział w zbiórce, którą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje wspólnie ze Stowarzyszeniem Mierz Wysoko.

Przedmioty, których już nie używamy, mogą być użyteczne dla innych. Poprzez stosowanie tej zasady, dajemy starym rzeczom możliwość „ponownego życia”, dbamy o nasze środowisko oraz wspieramy potrzebujących. W sobotę 11 maja Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza do udziału w zbiórce starych rowerów
i części
, które trafią potem do podopiecznych warszawskiego stowarzyszenia „Mierz Wysoko”. Od godziny 10:00 do 17:00
do punktu zbiórki rowerów można przynosić nowe i używane rowery dowolnej wielkości i w każdym stanie, części rowerowe, ramy, koła, akcesoria rowerowe – kaski, światełka, zapięcia itp., a także narzędzia przydatne przy naprawie rowerów. Ten pozornie zbędny sprzęt może pomóc dzieciakom!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Sprzęt zgromadzony podczas zbiórki trafi do Otwartego Warsztatu Rowerowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko. W tym miejscu młodzież pod okiem wolontariuszy Stowarzyszenia uczy się majsterkowania, naprawiania sprzętu i tworzenia własnych pojazdów

W ramach programu „Rower za dobro” podopieczni stowarzyszenia mają szansę na otrzymanie roweru
w zamian za troskę i pomoc innym.  Wymogiem jest udział w minimum dziesięciu działaniach na rzecz innych, takich jak m.in. wyprowadzanie psów ze schroniska, sprzątanie okolicy czy remontowanie rowerów dla potrzebujących. Młodzież jest także zachęcana do odbywania wolontariatów w różnych organizacjach.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko, w zamian za przekazane sprzęty i okazane serce, będzie prowadzić podczas wydarzenia nieodpłatny mobilny serwis rowerowy. Przed Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można skorzystać z przeglądu pojazdu i niewielkich napraw, takich jak regulacja hamulców, przerzutek, przesmarować łańcuch czy nauczyć się wymiany przebitej dętki i jej łatania. Mobilny serwis rowerowy będzie czynny w trakcie zbiórki.

Zbiórka rowerów i części rowerowych odbędzie się 11 maja w godzinach 10:00-17:00 na parkingu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. W trakcie akcji będzie można nieodpłatnie skorzystać z mobilnego serwisu rowerowego prowadzonego przez Stowarzyszenie Mierz Wysoko.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »