Firma » Biznes

Przyszłość ogrzewania według Jaga

Przyszłość ogrzewania według Jaga
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy na spotkanie z Janem Kriekelsem, CEO Jaga, na temat nowoczesnych rozwiązań grzewczo-klimatyzacyjnych i przyszłości ogrzewania. Spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz odbędzie się 2.03.2023 o godz. 14.30 w salonie Jaga Art Studio w Warszawie, przy ul. Zwycięzców 28.
W ponad 60-letniej historii firmy Jaga ostatnie dziesięciolecie dopisało ważny rozdział, którym są dynamiczne grzejniki hybrydowe. Zmiany klimatu i ewolucja technik budowlanych wymagają nowych, ekologicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Najlepiej takich, które - tak jak hybrydowe jednostki Jaga - łączą wszystkie te funkcje.
Jak bardzo ten kierunek myślenia i działania jest bliski belgijskiemu producentowi, niech świadczy fakt, że już w 2014 roku Jan Kriekels prezentował polskim architektom takie rozwiązania w ofercie firmy (systemy Fresh i Oxygen, grzejniki Clima Canal). Wykład „Innovate or die", wygłoszony 8 lat temu podczas otwarcia salonu Jaga Art Studio, był niczym performance na temat ekologii, konsumpcjonizmu i potrzebie zmiany. Celem tej zmiany dla firmy Jaga jest zapewnienie lepszego klimatu wewnątrz budynków bez szkody dla klimatu zewnętrznego. Środkiem do jej przeprowadzenia jest technologia hybrydowa (połączenie w jednym urządzeniu funkcji ogrzewania i chłodzenia), która idealnie odpowiada zarówno na zmiany klimatu, jak i ewolucję technik budowlanych, w tym m.in. zwiększanie szczelności budynków. Hybrydowe grzejniki Jaga działają w instalacjach, które nie wymagają spalania (kocioł), zapewniając odświeżający chłód bez kondensacji. Brak ognia to mniejsza emisja dwutlenku węgla, stosowanie przetwarzalnych materiałów - mniejsza ilość odpadów, a produkcja z poszanowaniem środowiska - mniejszy ślad ekologiczny.
Spotkanie z Janem Kriekelsem, to gwarancja wnikliwego spojrzenia na globalne problemy. W przypadku firmy Jaga spojrzenie to zawsze ma swój finał w postaci konkretnych rozwiązaniach. Tym razem będą to kolejne jednostki hybrydowe zachwycające efektywnością, funkcjonalnością i ultranowoczesnym designem. Niektóre z nich zaprezentowane zostaną podczas spotkania. Zapraszamy serdecznie!

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Zapisy pod linkiem: https://www.jaga.com.pl/spotkanie-jaga/

WAŻNE INFORMACJE:
Prelegent: Jan Kriekels, CEO Jaga NV
Temat: „Przyszłość energooszczędnego ogrzewania i chłodzenia z nowymi urządzeniami Jaga"
Termin: 2 marca 2023 r.
Godzina: 14.30
Miejsce: salon Jaga Art Studio, Warszawa, ul. Zwycięzców 28 (Galeria Saska Kępa)


Więcej informacji: www.jaga.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »