Technologie » Fotografia

Pstryknij na FVF!

Pstryknij na FVF!
Zobacz więcej zdjęć »
Targi Film Video Foto w dniach 25 - 27.03.2010 zapraszają wszystkich poszukujących inspiracji do Łodzi na coroczne spotkanie ze sztuką, nauką i techniką obrazu.

Pierwszy dzień targów - 25 marca 2010 dedykowany jest wyłącznie branży. Ekskluzywna formuła tego dnia, która stała się już dla FVF tradycją, umożliwia profesjonalistom przeprowadzanie spotkań B2B, rozmów biznesowych oraz nawiązywanie obiecujących kontraktów handlowych. Aby uczestniczyć w dniu otwarcia należy wypełnić formularz  prerejestracji dostępny na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dopełnienie formalności w tym zakresie umożliwi zakup karty dla profesjonalisty (ważnej przez 3 dni targów) w atrakcyjnej cenie 20 zł. Tego dnia targi można także zwiedzać na podstawie zaproszenia lub akredytacji. Rejestracja on-line potrwa do 23 marca 2010.

Targi Film Video Foto to znakomita okazja do poszerzenia swoich horyzontów i uzupełnienia wiedzy o nowe informacje związane z branżą. Zarówno profesjonaliści, jak i ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dokumentacji obrazu, znajdą na targach coś dla siebie. Jak co roku portal www.cyfrografia.pl zorganizuje bezpłatne warsztaty  cyfrowej edycji zdjęć w programie Photoshop uwzględniające retusz i stylizację fotografii portretowych, krajobrazowych oraz architektury, a także hurtową edycję wielu obrazów jednocześnie. Każdego dnia targów powtórzy się cykl multimedialnych prezentacji (w godzinach 11.00 - 15.00). 

Początkującym artystom, zarówno dorosłym jak i młodzieży, polecamy w piątek i sobotę warsztaty „Fotografia w pigułce" - nowość FVF pod egidą Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Tematyka obejmować będzie techniczne aspekty fotografii w kontekście twórczej realizacji różnorodnej tematyki: portret, krajobraz, zdjęcia w ruchu.

W czasie targów odbędą się również konsultacje fotograficzne (przegląd portfolio) na stoisku Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Dla pierwszych chętnych na warsztaty oraz konsultacje - zaproszenia! Zapisy na: itf@itf.com.pl lub pod numerem telefonu: 42 633 09 82.

Profesjonaliści podczas pierwszego dnia targów będą mogli natomiast skorzystać z wyjątkowej propozycji magazynu „Pro-Kreacja", którą są warsztaty „Zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych". Zarówno eksperci, jak i praktycy z branży marketingowej i reklamowej oraz specjaliści zajmujący się nowymi technologiami podzielą się swoją wiedzą na temat funkcjonowania spotów wideo w internecie. W programie warsztatów przewidziano wykłady obejmujące możliwości wykorzystania wideo jako narzędzia marketingowego i promocyjnego, jak również interaktywne prezentacje firm zajmujących się produkcją spotów reklamowych. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych - augmented reality. To nowoczesne narzędzie stanie się zapewne niebawem przyszłością internetu.

Zapraszamy także na premierową prezentację wydawnictw zgłoszonych do konkursu „Fotograficzna Publikacja Roku 2009". W Hali nr 3 będzie można obejrzeć zarówno książki zgłoszone w tym roku, jak i zwycięzców poprzedniej edycji Konkursu.  Obecna, druga już edycja organizowana przez Galerię f5 & Księgarnię Fotograficzną ma na celu promocję wydawców i autorów oraz zaprezentowanie jak najszerszemu gronu najciekawszych publikacji promujących medium fotografii jako uniwersalnego i niezwykle sugestywnego środka wypowiedzi. Biorą w nim udział wydawcy, uczelnie, stowarzyszenia, fundacje, galerie jak i sami autorzy fotografii. Targom towarzyszyć będzie również prezentacja Konkursu i spotkanie z jego organizatorem.Każdego dnia Targów powtórzy się cykl multimedialnych prezentacji (godz. 11 - 15.00).

Jednocześnie gorąco polecamy profil FVF w serwisie społecznościowym Facebook.com, gdzie Targi Film Video Foto 2010 przedstawiać będą aktualności związane z bieżącą edycją: sylwetki wystawców, patronów medialnych a także imprezy towarzyszące. Już teraz można obejrzeć zdjęcia oraz materiał filmowy z poprzedniej edycji targów:

http://www.facebook.com/pages/Targi-FILM-VIDEO-FOTO-2010/228248769870

ZAPRASZAMY!

Dodatkowych informacji udziela:
Iwona Chlewińska
tel: 042 638 62 85
e-mail: i.chlewinska@mtl.lodz.pl

Opracowanie: Izabela Koptoń - RyniecRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

isa.coptogne@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »