Rozrywka i wypoczynek » Sport

PUCHAR GOKARTOWY ZwalczNude.pl

PUCHAR GOKARTOWY ZwalczNude.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Lubisz prędkość i zdrową rywalizację ? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Portal ZwalczNude.pl oraz Imola&more organizują amatorski puchar gokartowy, który odbędzie się 14 maja 2011 o godz. 11.00 na torze gokartowym przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie.

Ściganie się na torach kartingowych to sport, dostarczający bardzo wielu emocji w szybkim czasie i zdecydowanie bezpieczniejszy, od pozostałych wyzwalających podobne dawki adrenaliny. Gokarty to jedyna możliwość sprawdzenia, czy nie mamy w rękach talentu kierowcy F1 . Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących poczuć się jak rajdowiec, na Nasz Puchar Gokartowy ZwalczNude.pl na Imoli. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do zdrowej rywalizacji z innymi amatorami prędkości, po puchar, nagrody i satysfakcję!

 

Szczegółowe informacje o zapisach na http://zwalcznude.pl/zwalcz_nude_na_imoli.html. Wpisowe wynosi 20 PLN.

 

Nagrody:

I miejsce:

Karnet do IMOLI na 10 przejazdów; 

Voucher do restauracji na 100 PLN;

Voucher na zajęcia sportowe - sztuki walki lub taniec (do wyboru)

Miesięczny Voucher do "Socatots - piłkarskich maluszków".


Za miejsce II i III przewidujemy nagrody dodatkowe.

 

Dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się do 6 maja mamy specjalną promocję: 2 przejazdy w cenie 50 zł oraz karta IMOLA gratis (należy mieć ze sobą kominiarkę lub kupić na miejscu).

 

Portal ZwalczNude.pl zrzesza 20 tysięcy aktywnych warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. W naszych propozycjach wszyscy kochający kulturę i sport znajdą coś dla siebie.

Patronuje Nam Radio ESKARedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kreatywna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »