Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Puzzle Żyrafy – wesoła podróż po sawannie

Puzzle Żyrafy – wesoła podróż po sawannie
Zobacz więcej zdjęć »
Kolorowe, drewniane puzzle w ramce to gwarancja dającej dużo radości, pełnej przygód zabawy dla najmłodszych. Zabawka doskonale rozwija zdolności manualne dziecka, uczy spostrzegawczości, kreatywności, cierpliwości i koncentracji

Puzzle wykonane są z naturalnego surowca z nietoksycznym nadrukiem, co sprawia, że układanka jest trwała, ekologiczna, a przede wszystkim w pełni bezpieczna.

Zabawka składa się z 6 elementów, które należy ułożyć na drewnianej podstawie. Można bawić się samodzielnie, jak i w większym gronie!

W serii małych drewnianych puzzli w ramce firmy PILCH, oprócz Żyraf, znajdują się: Koty, Słoń i Lew.

 Puzzle Żyrafy:

Wymiary 23 x 16 x 0,5 cm.

Skład produktu: drewno brzozowe

Wiek: od 3 lat

Cena: 25 zł

Producent: PILCH, www.pilchr.pl

Certyfikaty:

Zabawka posiada znak bezpieczeństwa CE, a surowce używane do produkcji puzzli posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie 2009/48/WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

O firmie:
Firma PILCH została założona w 1991 roku i specjalizuje się w produkcji drewnianych pomocy dydaktycznych, gier i zabawek bazujących na takim surowcu jak buk, świerk, sosna. Cechą charakterystyczną wyrobów firmy PILCH jest jakość, estetyka, trwałość i ekologia. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedszkoli i rodziców. Produkty PILCH, łącząc zabawę  i naukę, sprawiają dzieciom radość oraz przyczyniają się do skutecznego procesu edukacji. Wszystkie wyroby firmy PILCH posiadają znak bezpieczeństwa CE, a surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie 2009/48/WE.

Więcej na www.pilchr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »