Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Pyramidon – wygodny w stosowaniu proszek musujący do rozpuszczania w wodzie

Pyramidon – wygodny w stosowaniu proszek musujący do rozpuszczania w wodzie
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon jesienno-zimowy to okres zwiększonej liczby zachorowań na grypę i przeziębienie. Chorobom tym towarzyszą zwykle gorączka, silny ból głowy, mięśni i stawów. Objawy te utrudniają prawidłowe funkcjonowanie w codziennych obowiązkach. Dlatego tak istotna jest odpowiednia profilaktyka.

Na rynku produktów farmaceutycznych znajduje się wiele preparatów, które złagodzą dolegliwości bólowe i mają działanie przeciwzapalne. Jednak tylko nieliczne z nich szybko i na długi czas uśmierzają silny ból i są wygodne w użyciu. Jednym z nich jest Pyramidon – sprawdzony i bezpieczny lek wśród preparatów wydawanych bez recepty.

Pyramidon jest lekiem wygodnym w stosowaniu. Ma postać proszku musującego do rozpuszczania w wodzie. Wystarczy zawartość jednej saszetki rozpuścić w ½ szklanki letniej wody lub małej butelce, wymieszać i wypić. Lek nie podrażnia gardła i nie traci swoich właściwości leczniczych.

Pyramidon działa szybko, skutecznie. Jest zalecany w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Ma szerokie zastosowanie terapeutyczne: obniża gorączkę, zmniejsza silne bóle głowy, mięśni i stawów, działa przeciwzapalnie.

Pyramidon zawdzięcza swoją skuteczność trzem substancjom czynnym, takim jak: kwas acetylosalicylowy (500 mg), kwas askorbinowy – witamina C (300 mg) i laktoglukonian wapnia – wapń (200 mg).

Dawkowanie:

- Dorośli: 1 lub 2 saszetki 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 6 saszetek.

- Pacjenci 65 +: 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 3 saszetki.

- Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 3 saszetki.

Sugerowana cena detaliczna: 19,41 zł za opakowanie 10 saszetekRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NataliaBI

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »