Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

PYSZNIE I BEZPIECZNIE: BEZGLUTENOWE CIASTKA CZEKOLADOWE marki 3 PAULY- BEZ JAJ, MLEKA I GLUTENU

PYSZNIE I BEZPIECZNIE: BEZGLUTENOWE CIASTKA CZEKOLADOWE marki 3 PAULY- BEZ JAJ, MLEKA I GLUTENU
Zobacz więcej zdjęć »
Marka 3 PAULY specjalizuje się w produkcji artykułów spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, czyli produktów, których skład lub sposób przygotowania wyraźnie różni się od środków spożywczych powszechnie spożywanych i

- zgodnie z informacją zamieszczoną na opakowaniu - jest wprowadzany do obrotu z przeznaczeniem do zaspokajania szczególnych potrzeb żywieniowych. Oferta firmy obejmuje produkty bezglutenowe, pełnoziarniste, bezlaktozowe, ubogie w fruktozę oraz bogate w błonnik i dedykowana jest osobom dbającym o zdrowia, cierpiącym na alergie i zmagającym się z nietolerancjami pokarmowymi.

Alergia czy nietolerancja glutenu to nie koniec świata. Choć niewątpliwie wymuszony brak możliwości spożywania produktów zawierających to niezwykle uczulające białko wymaga na początku prawdziwej rewolucji żywieniowej, z czasem okazuje się, że oferta produktów bezglutenowych, dostępna na naszym rynku, jest całkiem bogata. Bezglutenowe Ciastka czekoladowe do herbaty to nowa propozycja marki 3 PAULY, wzbogacająca serię bezglutenowych słodkości.  Bezglutenowe ciastka czekoladowe marki 3 PAULY są kruche, chrupiące, kusząco aromatyczne i wyśmienicie czekoladowe w smaku. Przygotowane zostały z mąki kukurydzianej oraz skrobi, prawdziwej gorzkiej czekolady, odtłuszczonego kakao oraz naturalnych aromatów i przypraw - bez użycia mleka, drożdży, jaj, sezamu, łubinu, orzechów czy orzeszków ziemnych. Jest to produkt nie tylko bezglutenowy, lecz także bezpieczny dla osób cierpiących na najczęściej występujące alergie i nietolerancje pokarmowe.

Na opakowaniu znajdują się wyraźne logotypy informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalających alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

 

www.3pauly.pl  

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 125 g

Importer: Victualia Saluber

 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »