Firma » Finanse

Quinyx 3.0 – nowa wersja systemu do administrowania płacami i kadrami w modelu Software on Demand

Użytkownicy systemu Qunix WorkForce do administrowania płacami i kadrami w modelu on-demand używają już najnowszej jego wersji - Quinyx WorkForce 3.0. Upgrade do tej wersji odbył się całkowicie bezpłatnie i praktycznie niezauważalnie dla jego użytkowników.

A to dlatego, że korzystający z Qunix WorkForce nie instalują go na swoich serwerach firmowych, tylko korzystają z wybranych funkcjonalności poprzez Internet. Nowa wersja systemu stała się automatycznie dostępna jednocześnie dla wszystkich użytkowników z chwilą instalacji jej na serwerach dostawcy usług - firmy PayrollCenter Sp. z o.o., należącej do UCMS Group EMEA, międzynarodowej korporacji oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne i usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Europie Centralnej i Wschodniej.

W nowym systemie wprowadzono wiele usprawnień funkcjonalnych – rozbudowane modele obliczania i analizowania płac (np. przeglądania dokumentów płacowych przeniesionych do historii po zakończeniu okresu rozliczeniowego). Wprowadzono również możliwość definiowania sposobu zaokrąglania poszczególnych składników płac i podatków.

Qunix WorkForce 3.0 lepiej dopasowano do polskiej praktyki i wymagań prawnych. Dotyczą one m.in. obliczania należnych dni wolnych i urlopu, stażu pracy (w aktualnym zakładzie pracy i w poprzednich), możliwość definiowania wielu rachunków, na które pracownikowi przekazywane są pobory (z ich hierarchią i % udziałem), bardziej elastyczne raportowanie historii zatrudnienia.   

Rozbudowano także możliwości wieloparametrowej oceny pracownika i raportowania w różnych przekrojach oceny wg. wybranych parametrów i ich grup.

Pomimo niedawnego wprowadzenia systemu na rynek polski, zainteresowanie nim stale rośnie, czego świadectwem jest rosnące grono Klientów, do których między innymi należy firma SGS Polska Sp. z o.o.  „Zmiana wersji systemu to zwykle poważna decyzja i koszty dla użytkowników” - mówi Piotr Macieja, Dyrektor Zarządzający PayrollCenter Sp. z o.o. – „W przypadku Qunix wszystko odbyło się bezpłatnie i praktycznie niezauważalnie – jedynym utrudnieniem było to, że Klienci nie mogli się  logować do systemu jednej nocy między godziną 1 a 5 rano. Przy pierwszym logowaniu do nowej wersji użytkownicy otrzymali informacje o nowych możliwościach i funkcjonalnościach.”  

Qunix WorkForce

Dla korporacji realizujących czynności administracyjne związane z kadrami i płacami we własnym zakresie pojawiło się na rynku nowe narzędzie dostępne w innowacyjnym modelu Software on Demand - Quinyx WorkForce. Dzięki niemu personel kadrowy może zarządzać systemem kadrowo-płacowym poprzez Internet, korzystając z bezpiecznego połączenia (z pełną kontrolą i ewidencją dostępu).

Quinyx WorkForce jest także świetnym narzędziem do komunikacji wewnątrz firmowej – bezpośredniej, dwustronnej  komunikacji poszczególnych pracowników z działem kadr. Pozwala wypełniać wnioski o urlop, szkolenia itp. Qunix WorkForce to także narzędzie do planowania ścieżek rozwoju poszczególnych pracowników czy prowadzenia akcji rekrutacyjnych.

Dostęp do systemu odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej - nie wiąże się z koniecznością zakupu i instalowania dodatkowego sprzętu oraz oprogramowania, a także ponoszenia kosztów uaktualnień. Usługa dostępu świadczona jest na zasadach subskrypcji – stałej miesięcznej opłaty ustalanej zależnie od wykorzystywanych funkcjonalności i liczby obsługiwanych pracowników w systemie.

Quinyx WorkForce bardzo dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach o rozległej i rozproszonej strukturze organizacyjnej. Dodatkowo bez trudu sprosta międzynarodowej skali działania, będąc aplikacją o wielojęzycznym charakterze, uwzględniającą normy prawne obowiązujące na danym terytorium. Quinyx WorkForce pozwala na dostęp do danych z dowolnego miejsca 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, oczywiście w zakresie przypisanym każdemu użytkownikowi.

Główne moduły aplikacji Quinyx WorkForce to: zarządzanie kadrami, wynagrodzenia, zarządzanie rekrutacjami, oceny pracownicze, zarządzanie szkoleniami oraz portal samoobsługowy dla pracowników (oferujący np. dostęp do historii pasków płacowych, wniosków urlopowych czy deklaracji podatkowych). Prezentacja systemu Quinix WorkForce - http://www.ucmsgroup.eu/#cat=1;sub=0;lang=1

 

PayrollCenter Sp. z o.o., to część UCMS Group EMEA, globalnej korporacji oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne i usługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Europie Centralnej i Wschodniej.Jesteśmy jednym z największych i najdłużej działających dostawców usług płacowo-kadrowych w Polsce, który posiada wsparcie znaczących międzynarodowych podmiotów instytucjonalnych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych , dostarczamy rozwiązania  łączące usługi outsourcingowe z możliwością korzystania z oprogramowania w modelu „on demand”, dając naszym Klientom wyjątkową na rynku swobodę wyboru.www.payrollcenter.pl

Grupa UCMS to światowy lider oferujący outsourcing procesów biznesowych (Business Process Outsourcing), Oprogramowanie Na Żądanie (Software On-Demand) oraz związane z nimi doradztwo. Spółka powstała w 1995 roku, obecnie zatrudnia 2 500 pracowników oferując usługi Klientom międzynarodowym, spółkom giełdowym i publicznym.Częścią Grupy UCMS jest UCMS Group EMEA, która powstała jako niezależna firma działająca na rozwijających się rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W jej ramach oferowane są specjalistyczne usługi oraz technologie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo duży nacisk jest kładziony na możliwość zastosowań w ramach różnych warunków prawnych i językowych, w jakich mogą działać nasi Klienci.

www.ucmsgroup.eu

PayrollCenter Sp. z o.o.
Ochota Office Park
Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
www.payrollcenter.pl

INDALO Public Relations Małgorzata Błachnio, tel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »