Firma » Finanse

Quinyx – innowacyjna technologia dla HR – już w Polsce

Quinyx jest platformą do realizacji zadań płacowo-kadrowych oferowaną przez PayrollCenter Sp. z o.o., należącą do międzynarodowej grupy UCMS Group EMEA.

Zasadniczą działalnością firmy w Polsce jest outsourcing płacowo-kadrowy, czyli przejęcie pełnej obsługi procesów płacowo-kadrowych od klienta. Teraz, standardowo wykonywane procedury zostały uzupełnione możliwością ich pełnej, bądź częściowej, realizacji przez internet. Funkcjonalność ta, oparta na technologii QUINYX, jest oferowana w zakresie dopasowanym do potrzeb klienta - może on mieć zarówno pełną kontrolę nad wprowadzaniem i utrzymaniem danych w systemie, jak również, jedynie je podglądać. Dla korporacji potrzebujących samodzielnego administrowania własnymi kadrami i płacami powstał model korzystania z systemu kadrowo-płacowego - Quinyx On-Demand. Dzięki niemu personel kadrowy może zarządzać systemem kadrowo-płacowym poprzez internet, korzystając z bezpiecznego połączenia internetowego (z pełną kontrolą i ewidencją dostępu). Z systemu mogą korzystać również pracownicy – wypełniać wnioski o urlop, szkolenia itp. Quinyx On-Demand jest także świetnym narzędziem do komunikacji wewnątrz firmowej, planowania ścieżek rozwoju poszczególnych pracowników czy prowadzenia akcji rekrutacyjnych.

Dostęp do systemu jest z poziomu przeglądarki internetowej - nie wiąże się z koniecznością zakupu i instalowania dodatkowego sprzętu oraz oprogramowania, czy ponoszenia kosztów uaktualnień. Usługa świadczona jest na zasadach subskrypcji.Quinyx On-Demand najlepiej sprawdza się w dużych firmach – powyżej 500 zatrudnionych.„Quinyx przede wszystkim oznacza bezpieczeństwo – mówi Magdalena Jaroszuk dyrektor ds. sprzedaży i marketingu PayrollCenter Sp. z o.o. – i to w kilku aspektach. Najbardziej podstawowy to ten czysto fizyczny dostęp do informacji. Stosujemy najbardziej zaawansowane metody szyfrowania. QUINYX pracuje w odizolowanym centrum przetwarzania danych, ze ściśle określonym zakresem dostępu poszczególnych pracowników PayrollCenter. Bezpieczeństwo dla mnie to także bezwarunkowa zgodność z obowiązującymi przepisami. Dbamy o to, aby wszystkie funkcjonalności były zgodnie z obowiązującym prawem. Wszelkie zmiany i unowocześnienia w systemie nie mają wpływu na codzienną pracę – są praktycznie niezauważalne dla Klientów.

Quinyx On-Demand bardzo dobrze sprawdza się w przedsiębiorstwach o rozległej i rozproszonej strukturze organizacyjnej. Dodatkowo bez trudu sprosta międzynarodowej skali działania,, będąc aplikacją o wielojęzykowym charakterze, uwzględniającą normy prawne obowiązujące na danym terytorium. Quinyx On-Demand pozwala na dostęp do danych z dowolnego miejsca 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, oczywiście w zakresie przypisanym każdemu użytkownikowi. Główne moduły aplikacji Quinyx to: zarządzanie kadrami, wynagrodzenia, zarządzanie rekrutacjami, oceny pracownicze, zarządzanie szkoleniami oraz portal samoobsługowy dla pracowników (oferujący np. dostęp do historii pasków płacowych, wniosków urlopowych czy deklaracji podatkowych).

W Polsce trwają już pierwsze wdrożenia aplikacji Quinyx m.in. w firmach z branży usługowej i finansowej. Natomiast w krajach naszego regionu usługa została wdrożona w sektorze telekomunikacyjnym www.payrollcenter.pl

PayrollCenter Sp. z o.o., to część UCMS Group EMEA, globalnej korporacji oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne i usługi outsourcingu płacowo-kadrowego w Europie Centralnej i Wschodniej. Jesteśmy jednym z największych i najdłużej działających dostawców usług płacowo-kadrowych w Polsce, który posiada wsparcie znaczących międzynarodowych podmiotów instytucjonalnych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii internetowych, możemy realizować usługi łącząc outsourcing z modelem „on demand”, dając naszym Klientom pełną swobodę wyboru. www.payrollcenter.pl 

Grupa UCMS to światowy lider oferujący outsourcing procesów biznesowych (Business Process Outsourcing), Oprogramowanie Na Żądanie (Software On-Demand) oraz związane z nimi doradztwo. Spółka powstała w 1995 roku, obecnie zatrudnia 2 500 pracowników oferując usługi Klientom międzynarodowym, spółkom giełdowym i publicznym. Częścią Grupy UCMS jest UCMS Group EMEA, która powstała jako niezależna firma działająca na rozwijających się rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W jej ramach oferowane są specjalistyczne usługi oraz technologie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo duży nacisk jest kładziony na możliwość zastosowań w ramach różnych warunków prawnych i językowych, w jakich mogą działać nasi Klienci. www.ucmsgroup.eu 

PayrollCenter Sp. z o.o.
Ochota Office Park
Al. Jerozolimskie 181
02-222 Warszawa
www.payrollcenter.pl

Jakub Radłowski
Marketing Manager
tel.  +48 (22) 329 27 21
tel.  +48 (22) 329 27 00 marketing@payrollcenter.pl

INDALO Public Relations

Małgorzata BłachnioTel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »