Kultura, sztuka » Kultura

Ratownicy nad Wisłą

Ratownicy nad Wisłą
Zobacz więcej zdjęć »
Nadciąga prawdziwa gratka dla wielbicieli pięknych kobiet, słonecznych klimatów i dynamicznej akcji. Trwają zdjęcia do polskiego serialu o ratownikach, który ma stać się hitem wiosenno-letniego sezonu.

Tym razem przystojni, ubrani w stroje kąpielowe i wyposażeni w bojki ratownicy patrolować będą nadwiślański brzeg! Premiera odcinka pilotażowego przewidziana jest już na kwiecień br., a co działo się na planie filmowym można podejrzeć na: http://youtu.be/GxmlZzlG1Fo. 

Polski serial ma opowiadać o przygodach grupy ratowników. Twórcy nie ukrywają inspiracji amerykańską produkcją, odżegnują się jednak od zwykłego przeniesienia kultowej fabuły na rodzimy grunt. Serial będzie w pełni zgodny z naszymi, polskimi realiami.
 
Według najnowszych wieści płynących z planu ma to być trzymający w napięciu, dynamiczny serial przygodowy, opowiedziany współczesnym językiem. Oczywiście w produkcji nie zabraknie tego, co najbardziej kochają widzowie: odważnej ekipy pięknych ratowniczek oraz przystojnych ratowników. W polskiej obsadzie znaleźli się młodzi aktorzy (nazwiska skrzętnie ukrywane przez producentów), dla których będzie to pierwszy poważny występ przed kamerą.

„Czuję na sobie presję i olbrzymią odpowiedzialność. Nie łatwo przecież jest wcielić się w uwielbianą przez widzów postać seksownej ratowniczki…”- śmieje się odtwórczyni jednej z głównych ról.

Co na to fani, którzy w roli ratowniczek widzieliby pewnie wiele polskich gwiazd? Jedno jest pewne - wielbiciele z coraz większym utęsknieniem czekają na brawurowe akcje ratunkowe i powrót legendarnego kostiumu kąpielowego. Czy polska produkcja podbije serca widzów? Czy nasi aktorzy zyskają gwiazdorski status? Przekonamy się już niebawem.

* * *
Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45 
http://www.studioprowokacja.pl/


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (2)

  • avatar
    kermitek 2012-04-22 01:25:17

    hahaha ;D I tak Polski lepsze ;)

  • avatar
    kznin 2012-04-13 10:28:43

    To chyba jednak nie będzie serial... http://youtu.be/fnjOHtruZjM


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »