Motoryzacja » Moto Serwis

Raz, dwa, psik!

Ostatnia zima dała się kierowcom we znaki. Zdaniem meteorologów, również w tym roku należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu i oblodzonych dróg. Dzięki linii zimowych kosmetyków marki „Pan Samochodzik” łatwo możemy uporać się z trudnościami, jakie przynosi mroźna aura.

Specjaliści z firmy Achtel, wiedząc jak istotne jest szybkie i sprawne rozwiązywanie zimowych problemów z autem, stworzyli odmrażacz do zamków samochodowych w aerozolu „Pan Samochodzik”. Specyfik zamknięty jest w  poręcznym opakowaniu z błękitną nakrętką. Dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem można nosić go w kieszeni czy torebce.

Tym, co wyróżnia odmrażacz do zamków w aerozolu marki „Pan Samochodzik” jest wygodna aplikacja oraz błyskawiczne i skuteczne działanie. Końcówkę zaworu rozpylającego wystarczy umieścić w otworze zamka, a następnie energicznie docisnąć przycisk  w górnej części pojemnika. Dopasowane do kształtu samochodowych zamków zakończenie zbiorniczka pozwala na precyzyjne i równomierne rozprowadzenie produktu po zamarzniętej powierzchni.

Odmrażacz do zamków w aerozolu „Pan Samochodzik” posiada właściwości absorbujące wodę, dzięki czemu w kilka sekund rozmraża zamki w drzwiach samochodu i bagażniku. Oprócz klasycznych cech odmrażających, specyfik od firmy Achtel doskonale konserwuje, nie wymywa smaru i zabezpiecza zamki przed negatywnym działaniem niskich temperatur, w tym – przed ponownym zamarzaniem. Możemy stosować go bez obaw o bezpieczeństwo auta. „Pan Samochodzik” gwarantuje zabezpieczenie wewnętrznego mechanizmu zamków samochodowych przed zniszczeniem, zabrudzeniem i korozją.

Cena:
Odmrażacz do zamków w aerozolu „Pan Samochodzik” ( 40 ml ):  4.90zł
Zapraszamy na stronę internetową producenta: www.achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »