Dom » Wnętrza

Recepta na czystą łazienkę – linia produktów dr House firmy Den Braven

Chyba każdy z nas marzy o lśniącej czystością łazience. Niestety, rozchlapywana woda, zacieki i osad, wynikające z jej codziennej eksploatacji mogą stanowić nie lada przeszkodę stojącą na naszej drodze.

Dlatego też firma Den Braven przygotowała linię środków czyszczących dr House, która bez problemu rozprawi się nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami.


Utrzymanie łazienki w nieskazitelnej czystości może być wyjątkowo trudne - osady z mydła, zacieki, kamień to tylko kilka z problemów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas jej sprzątania. Wilgotne środowisko jakie najczęściej panuje w tym pomieszczeniu oraz częsta eksploatacja sprzyjają bowiem powstawaniu zabrudzeń, z którymi ciężko poradzić sobie przy pomocy tradycyjnych rozwiązań. Dlatego też firma Den Braven stworzyła rozwiązanie tego problemu – linię produktów dr House do łazienek, która pomoże nam w walce o utrzymanie czystości.


Operacja „czysta łazienka”


Środki do czyszczenia łazienki dr House firmy Den Braven zostały stworzone specjalnie z myślą o utrzymaniu w czystości tego jakże istotnego dla każdego domownika pomieszczenia. W skład tej grupy produktów wchodzą cztery preparaty, każdy do innego rodzaju powierzchni i zabrudzeń, które pomogą utrzymać nam naszą łazienkę w nieskazitelnej czystości. Pierwszym z nich jest dr House Kabina prysznicowa, doskonale radzący sobie z osadami z mydła, olejków kąpielowych, plamami po wodzie, lekkim nalotem kamiennym - jednym słowem z typowymi zjawiskami z jakimi możemy spotkać się podczas czyszczenia natrysków. Jednocześnie nie zawiera on substancji żrących, które mogłyby powodować matowienie powierzchni wykonanych ze szkła bądź tworzyw sztucznych, z których najczęściej wykonane są kabiny prysznicowe. Równie dobrze sprawuje się dr House Armatura łazienkowa firmy Den Braven, czyli środek stworzony jako recepta na szczególnie uporczywe naloty na elementach ceramicznych, chromowanych, glazurowanych, szklanych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki swojej niezwykle wysokiej skuteczności, bez problemu poradzi sobie z głęboko wżartymi zabrudzeniami takimi jak kamień, osady wapienne, osady mydlane czy nacieki z rdzy. To czyni go rozwiązaniem idealnym do czyszczenia wanien, brodzików, umywalek, baterii, słuchawek prysznicowych czy też w końcu kratek odpływowych. Jednak, nie we wszystkich przypadkach konieczny jest tak silny środek. W przypadku mniej problematycznych miejsc wystarczy środek znacznie bardziej uniwersalny, czyli dr House Łazienka, który ma pomóc nam w czyszczeniu wszelkiego rodzaju urządzeń sanitarnych takich jak wanny stalowe emaliowane, z tworzyw sztucznych czy konglomeratów, desek klozetowych, misek ustępowych czy też akrylowych brodzików prysznicowych. Oczywiście firma Den Braven nie zapomniała również o lustrach, będących nieodzownym wyposażenie każdej łazienki. Preparat dr House Lustra Szkło pozwoli nam szybko i bezproblemowo usunąć wszelkie plamy z luster czy innych szklanych powierzchni, pozostawiając je lśniące, bez smug a za to z delikatnym połyskiem, będącym ukoronowaniem naszej pracy.
Wprowadzając na rynek rodzinę dr House do czyszczenia łazienki, firma Den Braven pozwoliła nam zapomnieć o uporczywym szorowaniu. Dzięki aż czterem środkom wyspecjalizowanym w usuwaniu zabrudzeń z różnych powierzchni, mycie łazienki przestanie być koszmarem, a stanie się szybkie, bezproblemowe i przede wszystkim - skuteczne.  

www.denbraven.pl

Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »