Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
Zobacz więcej zdjęć »
Pojawiła się nowa, rewolucyjna na skalę światową metoda zwalczania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Transdermalna liposonikacja jest bezpiecznym i bezinwazyjnym sposobem na selektywną degradację komórek tłuszczowych. Jej skuteczność może być porównywana tylko do liposukcji.

Kosmetyka profesjonalna daje bardzo bogaty wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wyszczuplanie i zabiegi antycellulitowe. Teraz jednak możemy mówić o prawdziwej innowacji, która zrewolucjonizuje walkę z nadmiarem tłuszczu u osób otyłych i z nadwagą.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTransdermalna liposonikacja to najskuteczniejsza broń w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale również z cellulitem, nawet tym w zaawansowanej postaci.

Metoda ta jest oparta o zastosowanie ultradźwięków niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i likwidowania tkanki tłuszczowej. Wykorzystywany jest tu efekt sonikacji - kiedy płyn zostaje poddany działaniu pola ultradźwięków, generowane są w nim mikroskopijne bąbelki, które implodują, wywołując energię typu mechanicznego.

Transdermalna liposonikacja to metoda, której skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone dokładnymi, specjalistycznymi badaniami. Na podstawie badań stwierdzono m.in., że po 4 zabiegach z wykorzystaniem tej metody następuje zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej nawet o 10mm. Zabiegi te nie tylko redukują tkankę tłuszczową, ale są skuteczne również w walce ze skórką pomarańczową, ponadto dają rewelacyjne efekty w zmniejszaniu obwodów ciała.

Metoda ta daje ogromne możliwości w modelowaniu sylwetki u osób, które do tej pory nie uzyskiwały za pośrednictwem kosmetyki satysfakcjonujących rezultatów. Dzięki serii 4-8 zabiegów można w szybki i skuteczny sposób wymodelować sylwetkę i zbliżyć się wreszcie do wymarzonego rozmiaru ubrań, a także poprawić kondycję swojej skóry.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Eversun

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »