Technologie » Internet

Ruszyła strona żelazka antycellulitowego

Ruszyła strona żelazka antycellulitowego
Zobacz więcej zdjęć »
Żelazko antycellulitowe już od kilku lat jest jednym z wiodących urządzeń wyszczuplających w Polsce. Duża sympatia ze strony klientów, jak i kosmetyczek wpłynęła na decyzję o uruchomieniu strony www, gdzie można zapoznać się z wieloma informacjami na temat aparatu.

Aż trudno w to uwierzyć, ale w Polsce jest już co najmniej kilkaset salonów, które „prasują” cellulit żelazkiem antycellulitowym Abacosun. Ogromna popularność urządzenia i ciągle rosnące zainteresowanie żelazkiem wpłynęły na decyzję o stworzeniu na jego potrzeby indywidualnej strony internetowej. www.prasujemycellulit.pl jest stroną stanowiącą kompendium wiedzy o urządzeniu.

Na niej gromadzone są wszelkie informacje o sprzęcie, jego zastosowaniu i technologii, opublikowany został także film video pokazujący przebieg zabiegu.

Prócz tego można znaleźć wiele innych atrakcji – m.in. konkurs z nagrodami dla odwiedzających stronę oraz opinie o urządzeniu. Ciekawym rozwiązaniem jest również mapa Polski z naniesionymi na nią adresami salonów pracujących na żelazku. Dzięki takiemu rozwiązaniu kobiety w szybki i łatwy sposób mogą dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy salon „prasujący cellulit”.

Coraz więcej kobiet pyta o żelazko antycellulitowe w salonach, rośnie też liczba osób które szukają informacji o urządzeniu, rozważają wprowadzenie tej technologii do gabinetu. Naszym zamiarem było stworzenie strony, na której zarówno klientki salonów, jak osoby związane zawodowo z kosmetyką profesjonalną znajdą coś dla siebie. - mówi Dawid Sipowicz, pomysłodawca strony i dystrybutor żelazka. - Ważnym punktem projektu jest mapa salonów. Dotychczas brakowało spójnej bazy, gdzie można by odnaleźć gabinety świadczące usługi na żelazku antycellulitowym. Postanowiliśmy ułatwić w ten sposób kobietom dostęp do tej usługi”.

Strona powstała zaledwie kilka tygodni temu, ale już odnotowała znaczny skok popularności. Żelazko antycellulitowe odnalazło swoje miejsce w Internecie i również tutaj zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Eversun

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »