Technologie » Internet

Stwórz wizytówkę swojego salonu kosmetycznego

Stwórz wizytówkę swojego salonu kosmetycznego
Zobacz więcej zdjęć »
www.saloninfo.pl to nowy serwis stworzony z myślą o promowaniu salonów kosmetycznych. Oferuje on wizytówki internetowe dla gabinetów, będące w istocie małymi, ale dopracowanymi mini-witrynami www.

Serwis oferuje 4 rodzaje wizytówek, różniące się od siebie stopniem rozbudowania i liczbą dodatków. Najprostsza, podstawowa wersja wizytówki jest darmowa, trzy pozostałe wersje są płatne i posiadają szereg udogodnień dla ich właścicieli.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW płatnych wersjach Standard i Individual można wzbogacić swoją wizytówkę nie tylko o nielimitowany opis, cennik usług i formularz kontaktowy, ale również o galerię zdjęć i własną subdomenę. Wersja Individual to dodatkowo możliwość dostosowania grafiki do potrzeb klienta. W praktyce więc wizytówka w saloninfo.pl to prosty i atrakcyjny cenowo sposób na promowanie swoich usług kosmetycznych w Internecie. Oto najważniejsze zalety wizytówki salonu kosmetycznego w www.saloninfo.pl:

  • 4 różne wersje wizytówki do wyboru – w tym 3 płatne, o różnym stopniu rozbudowania

  • możliwość stworzenia własnej subdomeny, którą będzie można wykorzystać np. w drukowanych materiałach reklamowych

  • możliwość dodania własnej galerii zdjęć, danych teleadresowych, formularza kontaktowego, cennika i innych informacji

  • wizytówki mają przejrzysty i elegancki wygląd, opracowany z myślą o wygodzie klientek

  • wizytówki są wyposażone w łatwy w obsłudze edytor, dzięki czemu ich właściciel może w prosty sposób nanosić nowe treści i aktualizować informacje w nich zawarte

Serwis saloninfo.pl wchodzi w skład Grupy Eversun, istniejącej na rynku kosmetycznym od ponad 5 lat. Na początek istnienia serwisu zostały wprowadzone specjalne, promocyjne ceny dla wizytówek w wersjach Standard i Individual, które można nabyć teraz nawet do 50% taniej. Więcej szczegółów na http://saloninfo.pl/dodaj/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Eversun

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »