Firma » Biznes

REECO Poland i GutPR

REECO Poland i GutPR
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie została zawarta umowa pomiędzy firmą REECO Poland Sp. z o.o., będącą częścią grupy REECO i agencją GutPR. Kontrakt dotyczy prowadzenia działań komunikacyjnych dla Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg.

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg, które odbędą się w dniach od 4 do 6 marca 2014 roku na stadionie miejskim we Wrocławiu to wydarzenie, które ma stać się areną prezentacji doświadczeń, innowacyjnych koncepcji oraz najnowszych technologii w zakresie odnawialnych źródeł energii, rozproszonej kogeneracji i efektywności energetycznej. Organizatorem InEnerg 2014 jest spółka REECO Poland, wchodząca w skład niemieckiej Grupy REECO, która już od 1997 roku organizuje targi i konferencje związane z energią i budownictwem energooszczędnym. Na polskiej scenie targowej jest obecna od 2011 r. W tym roku spółka REECO Poland wybrała do obsługi mediowej marcowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg agencję GutPR.
Umowa pomiędzy REECO Poland i GutPR obejmuje tworzenie materiałów prasowych, prowadzenie relacji z mediami drukowanymi i elektronicznymi, dostarczanie monitoringu, obsługę mediową podczas imprezy oraz doradztwo komunikacyjne.
„Wybraliśmy GutPR ze względu na ich specjalizację w skutecznych działaniach mediowych dla branż wymagających wysokiej wiedzy merytorycznej, która przekłada się na jakość przygotowywanych materiałów, wcześniejsze doświadczenia w pracy dla podmiotów związanych z OZE, a także znajomość mediów zainteresowanych ekologią, energetyką, czy budownictwem energooszczędnym," - tak podpisanie umowy komentuje Małgorzata Bartkowski, Project Manager z REECO POLAND sp. z o. o.
Za realizację działań przy obsłudze mediowej targów InEnerg odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem. Umowa ma charakter projektowy, choć strony dopuszczają możliwość późniejszej kontynuacji współpracy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami w Reutlingen/Niemcy, Salzbur/Austria, Budapeszt/Węgry, Arad/Rumunia i w Belgradzie/Serbia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, instalacyjnym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »