Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Regionalne smaki w Porcie Łódź

Regionalne smaki w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Wielbicieli tradycyjnych smaków czeka w najbliższych dniach prawdziwa uczta. Od 19 do 22 stycznia w Porcie Łódź odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych. Klienci centrum będą mogli skosztować lub zakupić przysmaki wytwarzane zgodnie z regionalnymi recepturami.

Z Nowym Rokiem do Portu Łódź wraca chętnie odwiedzany przez klientów Jarmark Regionalny. Każda edycja wydarzenia cieszy się zainteresowaniem osób ceniących smak tradycyjnie wytwarzanych specjałów.

Wszystkich, którzy już ich spróbowali i tych, którzy chcą dopiero po nie sięgnąć, Port Łódź zaprasza na pierwszy w 2012 roku jarmark, który odbędzie się między 19 a 22 stycznia w godzinach pracy centrum.

Na stoiskach zlokalizowanych przy sklepie IKEA będzie można znaleźć przysmaki wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, w tym wędliny, oscypki, piwo, pieczywo i ryby. Miłośników słodyczy z pewnością ucieszą krówki, a niejedna kobieta zatrzyma się na dłużej przy stoiskach z niepowtarzalną autorską biżuterią.

- Jarmark Produktów Regionalnych to wyjątkowa okazja, aby rozsmakować się w tradycyjnych produktach. Warto podczas weekendowych zakupów zaopatrzyć się w smaczną i, co najważniejsze, zdrową żywność – mówi Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Jarmark Produktów Regionalnych cieszy się zainteresowaniem łodzian. Każda edycja wydarzenia potwierdza, że produkty wytwarzane według tradycyjnej receptury zyskują coraz większe uznanie konsumentów ceniących doskonały smak i wysoką jakość produktów spożywczych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »