Gospodarka » Bezpieczeństwo

Rękawice zagrzeją Cię do pracy

Nie daj odstraszyć się pogodzie gdy wzywa Cię pilne zadanie! Dzięki zaawansowanym rękawicom Snickers Workwear z linii Weather niesprzyjające warunki atmosferyczne na budowie nie stanowią przeszkody dla zajęć wymagających zręczności.

Zaawansowane rękawice robocze Snickers Workwear z linii Weather zapewniają ciepło i ochronę niezależnie od pogody. Są przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac budowlanych, które odbywają się w trudnych warunkach oraz niskich temperaturach na świeżym powietrzu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów rękawice pozwalają zachować zręczność, tarcie oraz pewny chwyt nawet na śliskich powierzchniach, a wysoka jakość wykonania gwarantuje ich trwałość.

 

Suche dłonie nawet w deszczu

Do pracy na budowie w trudnych warunkach pogodowych takich jak śnieżyce, czy deszcz najlepiej wybrać rękawice Weather Dry, wyłożone nieprzemakalnym materiałem Hipora®, który zapewnia, że dłonie pozostają suche mimo wielogodzinnej pracy w wilgoci. Rękawice są pokryte trwałym poliuretanowym materiałem oraz łatami i poduszkami na wewnętrznej stronie dłoni, które gwarantują pewny chwyt i dużą odporność.

 

Komfort i ochrona

Rękawice Weather Neo Grip, to doskonałe połączenie izolacji przed zimnem i pewności chwytu uzyskanej dzięki ergonomicznemu krojowi o zgiętych palcach oraz poduszkom umieszczonym na wewnętrznej stronie dłoni. Miękka i elastyczna ochrona termiczna z neoprenu zapewnia najwyższy komfort podczas wykonywania wymagających zadań budowlanych w warunkach niskiej temperatury, a odprowadzający wilgoć materiał na wierzchu dłoni optymalizuje warunki panujące wewnątrz rękawic.

 

Do zadań specjalnych

Podczas najcięższych prac budowlanych przy niesprzyjającej aurze najlepiej sprawdzą się wytrzymałe rękawice robocze Weather Tufgrip wzmocnione sprężystym obiciem na kostkach, chroniącym przed uderzeniami. Model ten wyposażono w antypoślizgowe wzmocnienia na wewnętrznej powierzchni dłoni, co zapewnia nadzwyczajną trwałość oraz wyjątkową pewność chwytu, optymalizowanego przez zakrzywiony krój. Ściągnięte koniuszki palców gwarantują ścisłe dopasowanie, co dodatkowo podwyższa pewność i precyzję pracy. Dla zwiększenia swobody ruchów między palcami umieszczono dodatkowy materiał. Przed zimnem chroni miękka podszewka z ciepłą wyściółką, a przed wilgocią wodoszczelna i oddychająca membrana Hipora®.

 

Kwestia bezpieczeństwa

Wszystkie rękawice Snickers Workwear z rodziny Weather spełniają wymagania norm europejskich w zakresie ochrony przed zagrożeniami mechanicznymi (EN388) takimi jak przetarcia, czy przecięcia oraz ochrony przed zimnem (EN511), a także wilgocią. Dyskretnie wszyte wstawki odblaskowe we wszystkich modelach zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo również po zmroku. Aby rękawice gwarantowały bezpieczeństwo wg. wskazanych norm, należy dobrać je pod względem charakteru pracy oraz rozmiaru dłoni. Podstawowymi parametrami są długość palców, obwód i długość dłoni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »