Firma » Reklama

Reklama w Google rozliczana za efekt

Reklama w Google rozliczana za efekt
Zobacz więcej zdjęć »
Novem - sieć afiliacyjna prowadząca w internecie kampanie reklamowe w modelu „płać za efekt” - rozszerzyła zakres swoich działań na wyszukiwarki internetowe.

Dla reklamodawców oznacza to, że teraz można prowadzić kampanie np. w Google i rozliczać się za wcześniej ustalony efekt,a nie jedynie za kliki.

Promocja w wyszukiwarkach – tzw. Search Engine Marketing (SEM) - to dziś jedna z najważniejszych form reklamy internetowej. Popularność swą budowała systematycznie od kilku lat, a podstawą jej sukcesu jest możliwość precyzyjnego targetowania reklamy (jest ona skojarzona z wyszukiwanym hasłem) oraz możliwość rozliczania się za osiągnięty efekt (w tym przypadku - za kliknięcie). Kampanie SEM nie gwarantują jednak efektu w postaci np. sprzedaży produktu lub wypełnionego formularza z prośbą o kontakt handlowca. Taki efekt reklamodawcom teraz gwarantuje Novem.

„Kampania w wyszukiwarkach prowadzona wspólnie z Novem może być samodzielnym projektem lub uzupełnieniem konkretnego programu partnerskiego. Podczas trwania kampanii w wyszukiwarce, specjaliści Novem opracują listy słów kluczowych - połączonych z boksami reklamowymi – a także codziennie będą dobierać stawki za klika dla poszczególnych słów kluczowych, tak aby osiągnąć najlepszą konwersję. Novem dobierze również i będzie regularnie optymalizować witryny partnerskie w sieci Adsense for Content. W przypadku powierzenia kampanii SEM zespołowi Novem, reklamodawca ma pewność, że płaci tylko za efekt, a ryzyko związane z jego osiągnięciem spoczywa na sieci afiliacyjnej. To Novem bowiem rozlicza się z Google” - tłumaczy Paweł Lebiedziński, Dyrektor ds. Sprzedaży w Novem.

Po ustaleniu z reklamodawcą określonej ceny za efekt, Novem udostępnia także możliwość prowadzenia kampanii SEM swoim partnerom z sieci afiliacyjnej. Ta opcja pozwala na maksymalizację kampanii w Google przy zachowaniu określonego kosztu akcji. Działania w wyszukiwarkach można również łączyć z działaniami reklamowymi na witrynach zrzeszonych w sieci afiliacyjnej Novem (ponad 150 tys. serwisów).

Więcej informacji m.in. o kampaniach SEM w modelu „płać za efekt” można znaleźć pod adresem: http://www.novem.pl/dla_reklamodawcy.

Dodatkowe informacje o Novem
Novem to jeden z liderów polskiego rynku performance marketingu. Firma realizuje dla swoich klientów programy afiliacyjne we współpracy z wydawcami, którzy są zrzeszeni w sieci partnerskiej. Liczy ona ok. 150 tys. witryn internetowych. W każdym z prowadzonych przez Novem programów, wynagrodzenie jest wypłacane jedynie za wcześniej określony efekt. Wyróżnikiem Novem jest też kompleksowa obsługa, jaką firma zapewnia swoim klientom. Obejmuje ona: profesjonalne oprogramowania trackingowe, przygotowanie kreacji oraz dedykowanych stron docelowych, strategiczne doradztwo w rozwoju efektywnego kanału promocji i sprzedaży internetowej. Więcej informacji o Novem można znaleźć pod adresem: http://www.novem.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2017-05-23 16:43:35

    nie wiem jak Wy, ale ja jeśli chodzi o reklamę w internecie to stawiam na pierwszym miejscu pozycjonowanie stron. W Kluczborku ogarnia to np http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-kluczbork.html


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »