Firma » Biznes

RELACJA Z DRUGIEJ EDYCJI FARMACEUTYCZNEGO FORUM ZDROWIA

W środę 17 maja w Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim została zakończona 2 edycja konferencji FARMACEUTYCZNE FORUM ZDROWIA, organizowanej przez sieć aptek franczyzowych Ziko Apteka.

W środę 17 maja w Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim została zakończona 2 edycja konferencji FARMACEUTYCZNE FORUM ZDROWIA, organizowanej przez sieć aptek franczyzowych Ziko Apteka. Kadra kierownicza aptek spotkała się z przedstawicielami firm producenckich farmaceutycznych oraz dermokosmetycznych. Inspirujące rozmowy, nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana wiedzy – tego wszystkiego można było doświadczyć podczas Forum.

Ponad 400 uczestników, 16 prelekcji przedstawicieli producentów, 45 stoisk wystawienniczych oraz całe dnie na rozmowy, dyskusje i wymianę opinii.  Było intensywnie, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i towarzyskim.

Program wydarzenia obejmował część konferencyjną i wystawienniczą. W agendzie znalazło się aż 16 prelekcji. Poruszono wiele ciekawych tematów dotyczących zdrowia Pacjentów – m.in.  odporności dzieci, przewlekłej niewydolności żylnej. Producenci prezentowali wprowadzane na rynek farmaceutyczny i dermokosmetyczny nowości. Mówiono o aktualnych wynikach badań, prowadzonych terapiach czy sposobach na walkę z problemami zdrowotnymi. Farmaceuci zadawali wiele pytań i żywo dyskutowali z prelegentami, a to wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze.

Rozmowy dotyczące zagadnień poruszanych podczas prelekcji przenosiły się do części wystawienniczej. Tam przy stoiskach pod opieką przedstawicieli producentów personel aptek mógł przetestować produkty i pogłębić wiedzę na interesujące tematy. Farmaceuci zadawali mnóstwo pytań o preparaty, ich zastosowanie, analizowali składy i zastanawiali się, dla których Pacjentów dany produkt byłby najlepszy. Przedstawiciele firm dermokosmetycznych oferowali uczestnikom dodatkowo, realizowane profesjonalnymi urządzeniami diagnostycznymi, badania skóry i włosów. Na 45 stoiskach producenckich toczyła się inspirująca i energiczna wymiana opinii i doświadczeń, którym towarzyszyła pozytywna atmosfera i spora dawka uśmiechu.

Kadra kierownicza sieci aptek franczyzowych Ziko Apteka miała również możliwość spotkania się w swoim gronie i porozmawiania o własnych doświadczeniach związanych z opieką nad Pacjentami. Poruszono zagadnienia opieki farmaceutycznej, edukacji Pacjenta i standardów obsługi. Farmaceuci mogli podzielić się doświadczeniami i wzajemnie zainspirować do działania, opowiadając o inicjatywach, jakie podejmują. Intensywne dialogi dotyczyły również potrzeb Pacjenta i umiejętności odpowiadania na nie.

Farmaceutyczne Forum Zdrowia dało możliwość zestawienia poglądów, opinii, doświadczeń, pozyskania nowej wiedzy i pogłębienia eksperckości obu ważnych dla Pacjenta grup - farmaceutów oraz producentów.  Producenci znający swoje produkty, najnowsze badania i trendy rynkowe mogli dowiedzieć się od farmaceutów o bieżących potrzebach Pacjentów i pojawiających się u nich problemach zdrowotnych. Z drugiej strony farmaceuci mogli poszerzyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania medyczne, które jeszcze lepiej odpowiadają na zapytania Pacjentów.  Forum pozwoliło nawiązać nowe relacje biznesowe i towarzyskie. Była to okazja do spotkania nie tylko z producentami, ale również do rozmów i integracji kierowników sieci aptek franczyzowych z całej Polski. Organizator podtrzymuje, to co mówił przy poprzedniej edycji, że Farmaceutyczne Forum Zdrowia, to kopalnia inspiracji i nowych kontaktów oraz duża dawka wiedzy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

firmaziko

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »