Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Relaks i uroda w jednym

Relaks i uroda w jednym
Zobacz więcej zdjęć »
Piękno skóry nie zależy jedynie od sposobu odżywiania się czy higieny. I choć ma to na wygląd największy wpływ, istnieją inne drogi do poprawienia urody. W czym tkwi sekret? Tajemnicą jest odnowa biologiczna, czyli praktykowane od wieków... masaże.

Przereklamowana usługa czy nieoceniony skarb?

Masaż kojarzony jest przede wszystkim z relaksem - rytmiczne ruchy uciskające nasze tkanki mają poprawiać przepływ krwi i pracę narządów, przynosząc ulgę spiętemu ciału. Wielorakie techniki już nie raz dowiodły swojej skuteczności zarówno w dostarczaniu relaksu, jak i w leczeniu różnorodnych schorzeń. Powstaje więc pytanie, czy tego typu zabiegi mogą realnie wpływać na wygląd skóry? Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Wyróżnia się bowiem kilka rodzajów masażu, a działaniem jednego z nich jest natychmiastowa poprawa urody.

Masaż tajski, klasyczny czy hawajski?

Oferta salonów zajmujących się masażem jest tak szeroka, że trudno zdecydować się na konkretny zabieg. Gdy naszą największą motywacją jest połączenie relaksu i poprawienie urody, warto wybrać zabieg, podczas którego korzysta się z olejków aromatycznych. Mają one za zadanie poprzez usprawnienie naszego organizmu przyspieszyć wydalanie nadmiaru wody. Dzięki nim stymulowane są nasze pory skórne, a to bezpośrednio ułatwia pozbycie się toksyn z tkanek. Najczęściej dostępny jest masaż klasyczny, warto jednak skorzystać z innych rodzajów, aby odnaleźć ten najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Amatorzy delikatnego, odprężającego dotyku wybiorą raczej masaż hawajski, podczas gdy spragnieni głębokiego, długiego zabiegu zdecydują się na usługę masażu tajskiego.

 Wyżej opisane zabiegi zyskują coraz większą popularność wśród osób cierpiących na bóle pleców lub po prostu tych, którzy chcieliby się zrelaksować. Coraz częściej wybieranym zabiegiem jest masaż Opole, podczas którego możemy rozluźnić się po ciężkim dniu w pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Magic Mike

Komentarze (2)

  • avatar
    Carla 2017-06-30 22:30:55

    Masaże, ale też i każde domowe spa super robi na psyche i urodę. Ja np. lubię się zrelaksować nakładając epiltouch na dłonie i sobie odpalając serial. Oglądam film a uroda... zajmuje się sobą sama. :)

  • avatar
    ~Sylwia 2017-06-10 19:36:58

    masaże masażami, generalnie warto o siebie dbac...dobzre się odżywiac, być aktywnym, czytac, zeby "głowa" tez aktywna była jak najdłuzej no i dbać o siebie kobiety. Fryzjer, kosmetyczka, zabiegi...to wszytsko sprawi ze my same bedziemy czuły się lepiej, atrakcyjniej co przełoży sie na lepsze postzreganie nas przez partnerów...ja zdecydowąłam sie w tym roku wreszcie na depilacje laserową. Zabieg w http://jeanlouisdavid-kosmetyka.pl/usluga/depilacja-laserem-light-sheer-3/ rewelacja. komfort nieopisany. Naprawdę super sprawa, zaczynajmy od drobnych rzeczy a jak sie tego uzbiera bedziemy czuć się piękniej i piękniejsze bedziemy:)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »