Społeczeństwo » Społeczeństwo

Ring medialny z red. Janiną Paradowską

Ring medialny z red. Janiną Paradowską
Zobacz więcej zdjęć »
Już 24 kwietnia czołowa polska publicystka współpracująca z tygodnikiem „Polityka” i Radiem TOK FM, Janina Paradowska, będzie gościem „Ringu medialnego” organizowanego przez Podyplomowe Studia Dziennikarstwa i Public Relations.

Redaktor Janina Paradowska nie po raz pierwszy poprowadzi prelekcję podczas „ringowego" spotkania. Mamy jeszcze w pamięci jej zeszłoroczną, niezwykle interesującą mowę na temat „Polityki w medialnej kreacji".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tym razem podczas wykładu i dyskusji zatytułowanej "Reżyserzy i marionetki. Dziennikarze i politycy w roku wyborczym" redaktor Janina Paradowska weźmie pod swoją publicystyczną lupę zachowania przedstawicieli sceny politycznej i medialnej w gorącym okresie przedwyborczym. W jaki sposób powstaje spektakl, który w czasie wyborów mamy możliwość oglądać na ekranach telewizorów, o którym czytamy w prasie i słyszymy w radio? Na czym właściwie polega praca reżysera politycznego przedstawienia teatralnego? Jak my - widzowie i wyborcy zarazem, mamy się ustosunkowywać do tych aktorskich kreacji? Zapewne na te i inne pytania udzieli odpowiedzi jedna z najwybitniejszych postaci polskiej sceny publicznej - red. Janina Paradowska. Zapowiada się ciekawa dyskusja, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliżają się wybory prezydenckie.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z red. Janiną Paradowską zapraszamy 24 kwietnia na godz. 12:30 do Sali Wielkiej Zachodniej w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, przy ul. Joliot-Curie 15.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ringmedialny

Komentarze (1)

  • avatar
    ringmedialny 2010-04-17 14:24:35

    Ring Medialny odbędzie się o godzinie 16:00, a temat spotkania ze względu na katastrofę pod Smoleńskiem uległ zmianie na "Medialne mówienie i powinność milczenia". Serdecznie zapraszamy!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »