Dom » Budownictwo

ROBYG zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu

ROBYG zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden z największych deweloperów budujących w Polsce nowoczesne i zielone osiedla mieszkaniowe zapowiada niespodzianki podczas najbliższych Targów Mieszkań i Domów. Odwiedzający Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 24 i 25 września powinni odwiedzić stoisko ROBYG nr E14.

Targi Mieszkań i Domów to znakomita okazja zorientowania się w aktualnych i przyszłych ofertach z rynku pierwotnego. Deweloper ROBYG, który posiada jeden z największych banków ziemi w Polsce i jest obecny w Poznaniu od niedawna, zapowiedział również swoją obecność na stoisku nr E14 na MTP. Co przygotował dla odwiedzających?

Mieszkania z odbiorem w 2023

Początek Piątkowo, czyli pierwsze osiedle mieszkaniowe w stolicy Wielkopolski zaprojektowane przez dewelopera zgodnie z ideą 15-minutowego miasta już powstaje. Mieszkania w ramach pierwszego etapu inwestycji będą oddane do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku, zatem dla tych, którym spieszy się ze zmianą lokum lub inwestycją oszczędności w nieruchomość, to szczególna okazja. W sprzedaży są jeszcze przestronne mieszkania wyposażone w standardzie w system Smart House by Keemple.

Rabaty i niespodzianki

Mieszkania dostępne w ofercie ROBYG będą z pewnością dostępne podczas targów w atrakcyjnych rabatach, ale deweloper zapewnia, że nie ma na co czekać i warto wybrać się już dziś do biura sprzedaży przy ul. Wojciechowskiego 7. Oferta specjalna przygotowana na targi obowiązuje przez cały wrzesień, a rabaty wynoszą nawet do 44 500 złotych. Wśród niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających zarówno targi, jak i biuro sprzedaży, deweloper przygotował eko-upominki, które wpisują się w jego dotychczasową linię działań na rzecz wspierania bioróżnorodności i ukwiecania miast.

Kiedy i gdzie?

Targi Mieszkań i Domów czynne będą dla zwiedzających w sobotę od godziny 10.00 do 17.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Więcej informacji o zielonych akcjach ROBYG i rabatach targowych znajdą Państwo na stronie: www.robyg.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

qacommunications_2022

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

lista pizzerii w rzeszowie
zapraszamy na znakomitą pizzę do klimatyzowanego lokalu w centrum rzeszowa ulicy lisa kuli dowóz pizzy terenie dwa sosy gratis
zajepizza.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »