Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzina Treflików w lesie

Czy wyobrażasz sobie świat pełen zieleni, śpiewu ptaków i szumu liści? Miejsce, gdzie można poznać sekrety natury i odkryć niezwykłe skarby? W sobotę 15 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim wspólnie z Rodziną Treflików i Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Poznaniu.

Spotkanie z naturą to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała okazja, aby dowiedzieć się wiele o lesie i jego mieszkańcach! W strefie edukacyjnej mali odkrywcy poznają gatunki drzew i krzewów, dowiedzą się o różnorodności owadów, gadów i ptaków, a także nauczą się rozpoznawać rośliny zielne i ślady zwierząt.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na miłośników kreatywnej zabawy będzie czekała strefa plastyczna, gdzie dzieci będą mogły tworzyć zwierzęta leśne z papieru oraz bawić się „skarbami lasu”, takimi jak kasztany i żołędzie.

Spotkanie z Rodziną Treflików to nie lada gratka dla wszystkich fanów kreskówki. Dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach prowadzonych przez bohaterów serii, obejrzeć ulubione bajki na ekranie.

Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mogli bawić się wspólnie z bohaterami filmu „Bobaski i Miś”, korzystając z drewnianych klocków. Będzie to wspaniała okazja do twórczej i kreatywnej zabawy, rozwijającej wyobraźnię i zdolności manualne dzieci.

Wydarzenie „Rodzina Treflików w lesie” odbędzie się 15 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. W rodzinnych warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »