Technologie » Komputery

Rodzina urządzeń FRITZ! na polskim rynku

Rodzina urządzeń FRITZ! na polskim rynku
Zobacz więcej zdjęć »
AVM rozszerza działalność na polskim rynku urządzeń sieciowych • FRITZ! w ogólnopolskich kanałach sprzedaży • AVM w czołówce europejskich producentów urządzeń sieciowych • Wszechstronność i komfort użytkowania FRITZ!

Berlin.  AVM, jeden z dwóch wiodących producentów urządzeń sieciowych w Europie, rozszerza swoją działalność w Polsce z rodziną produktów FRITZ!. AVM rozpoczyna współpracę z głównymi polskimi dystrybutorami sprzętu IT oraz rozwija system wsparcia technicznego w języku polskim. Pierwszymi produktami dostępnymi w Polsce będą: wielofunkcyjny inteligentny router FRITZ!Box 3270, karta sieciowa FRITZ!WLAN USB Stick N, FRITZ!WLAN Repeater 300E oraz FRITZ!Powerline 500E.

FRITZ! w ogólnopolskich kanałach sprzedaży

2013 rok ma być w strategii AVM rokiem zdecydowanej intensyfikacji obecności na polskim rynku. Obecnie firma finalizuje rozmowy z trzema  czołowymi dystrybutorami polskiego rynku IT. AVM jest jedną z dwóch wiodących firm europejskich w swojej branży. Obrót firmy za 2012 rok wyniósł 250 milionów Euro. Produkty z rodziny FRITZ! są dostępne w ponad 50 krajach na całym świecie, zawsze z pełnym wsparciem technicznym. FRITZ! cieszy się opinią rodziny urządzeń o zaawansowanych możliwościach, zadowalających użytkowników poszukujących ponadstandardowych rozwiązań.

FRITZ! – wydajny, komfortowy, wszechstronny

Wyróżnikami rodziny FRITZ! są wysoka niemiecka jakość, intuicyjność obsługi oraz wszechstronność. FRITZ! idealnie łączy wszystkie urządzenia w jedną sieć w domu lub biurze – od komputera PC po smartfon. Wysoka klasa produktów FRITZ! oraz wyjątkowo prosta instalacja i użytkowanie zaspokoją potrzeby odbiorców o zróżnicowanych umiejętnościach zarządzania siecią. FRITZ!Box obsługuje wszystkie technologie transferu danych (VDSL/ADSL, LTE, VoIP, WLAN, DECT, VPN). 

Produkty FRITZ! u polskich dystrybutorów

FRITZ!Box 3270 łączy funkcje bezprzewodowego routera i serwera mediów; pozwala na podłączenie wszystkich komputerów w domu lub biurze do sieci Internet za pośrednictwem linii ADSL/ADSL2+ lub łączy kablowych oraz bezprzewodowo w standardzie WLAN 802.11n 300 Mbit/s. Komputery i inne urządzenia mogą być podłączone także dzięki czterem interfejsom Ethernet. Port USB 2.0 umożliwia udostępnianie drukarek i nośników danych w całej sieci.

FRITZ!WLAN USB Stick łączy komputer z sieciami WLAN; wyjątkowo prostą instalację zapewnia technologia Stick&Surf.

FRITZ!WLAN Repeater 300E zwiększa zasięg i wydajność sieci WLAN N 300 Mbit/s; kompatybilny ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN; prosta instalacja w każdym gniazdku elektrycznym.

FRITZ!Powerline 500E udostępnia sieć domową w gniazdkach elektrycznych z prędkością przesyłu danych aż do 500 Mbit/s; wyjątkowo proste i energooszczędne połączenie wszystkich elementów sieci domowej;  domyślnie aktywowane bezpieczne szyfrowanie zgodnie ze 128-bit AES.

 

Więcej informacji na temat produktów z rodziny FRITZ! można znaleźć na stronie: www.fritzbox.eu

 

 

O AVM

AVM, firma założona w 1986 w Berlinie, jest jednym z dwóch czołowym producentów urządzeń sieciowych w Europie. Z ponad 50% udziałem w rynku, firma jest wiodącym producentem w Niemczech, czyli na największym europejskim rynku.

Innowacyjna rodzina produktów FRITZ! otrzymała wiele nagród w rankingach urządzeń sieciowych. FRITZ!Box umożliwia szybki i przyjazny dla użytkownika dostęp do Internetu, łatwe tworzenie sieci, wygodną komunikację telefoniczną i wszechstronne aplikacje multimedialne. AVM zatrudnia 420 pracowników, a jego obrót za 2012 rok wyniósł 250 milionów Euro.

 

AVM GmbH

Doris Haar

Public Relations International

Tel. +49 (0) 30 39976-645

Fax +49 30 39976-640

d.haar@avm.de

Alt-Moabit 95, 10559 Berlin, Niemcy

 

studio PRowokacja agencja PR

Agnieszka Burzyńska / Anna Bujała

gsm: 691 91 00 37 / 783 30 77 51

tel.: +48 42 209 17 45

agnieszka.b@studioprowokacja.pl/ anna.b@studioprowokacja.pl

ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »