Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

RODZINNE HISTORIE PORUSZAJĄCE SERCE – PREMIERY FILMOWE W ROMANCE TV!

RODZINNE HISTORIE PORUSZAJĄCE SERCE – PREMIERY FILMOWE W ROMANCE TV!
Zobacz więcej zdjęć »
W dwie ostatnie niedziele kwietnia Romance TV zaprasza widzów na premiery komedii romantycznych „Rodzice i inne prawdy”, (23.04 godz. 20:00) oraz „Odznaka sportowa dla początkujących” (30.04 godz. 20:00).

Oba filmy pokazują jak ważna jest rodzina i co dzieje się, gdy sprawy wymykają się spod kontroli.

Wszyscy chcieliby wieść spokojne, rodzinne życie. A co wtedy, gdy wzniesiona konstrukcja wali się w gruzy, a członkowie rodziny wybierają własną drogę, która wydaje się niespójna z interesem innych? Odpowiedź na to dadzą dwie komedie romantyczne, które Romance TV pokaże w dwa ostatnie niedzielne wieczory kwietnia.

Rodzice i inne prawdy, premiera, niedziela, 23.04 godz. 20:00

Nina jest architektką i kocha swoją pracę. Cieszy się, że po urlopie wychowawczym może wrócić do wykonywania zawodu. Ponieważ jednak jej pracodawczyni nie toleruje w swojej firmie pracujących matek, Nina musi udawać osobę samotną… Jak długo wytrzyma?

Odznaka sportowa dla początkujących, premiera, niedziela, 30.04 godz. 20:00

Po dyskusji podczas zebrania rodziców, Stefanie Eckhoff (Andrea Sawatzki ), samotna matka i Betram Dinkler, wdowiec, postanawiają wystartować w zawodach sportowych. Szybko orientują się, że przecenili swoje siły, ale w żadnym wypadku nie mają zamiaru się wycofać. Czy potrafią wygrać uczciwie, czy muszą uciec się do wybiegów?

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaromance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »