Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinne spotkania inspirowane naturą

Obecnie, gdy troska o naszą planetę staje się coraz bardziej istotna, jesteśmy świadomi konieczności szukania sposobów na ograniczenie ilości odpadków oraz promowanie powtórnego wykorzystania opakowań oraz przedmiotów codziennego użytku.

Podczas ekologicznych spotkań, uczestnicy mają okazję połączyć naturę z kreatywnością, tworząc niepowtarzalne dekoracje. W sobotę 18 maja na słoiczkach, butelkach i innych szklanych naczyniach powstaną dekoracje w technice decoupage. Wykonane prace mogą być wyjątkowym prezentem dla mamy z okazji jej święta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy będzie mógł wziąć udział i rozwijać swoje artystyczne pasje. Na miejscu będą dostępne wszystkie niezbędne materiały, a instruktorzy krok po kroku podpowiedzą, jak wykonać kolorową dekorację techniką decoupage.

Rodzinnym warsztatom będzie towarzyszył jarmark produktów ekologicznych, na którym swoją ofertę zaprezentują lokalni dostawcy. Będzie to okazja, żeby kupić coś wyjątkowego i poznać twórców z okolicy.

Kolejne zajęcia z cyklu „Zielone zapędy” odbędą się 22 czerwca. Wtedy miłośnicy teatru będą mogli samodzielnie stworzyć kukiełki, które zagrają potem w domowym przedstawieniu.

Rodzinne spotkanie inspirowane naturą odbędzie się 18 maja w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w Swadzimiu. W rodzinnych warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Z kolei stoiska lokalnych rzemieślników i artystów będą dostępne w godzinach 11.00-18.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »