Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinne spotkanie z futbolem

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Euro 2024 to idealna okazja, aby wspólnie z całą rodziną celebrować futbolowe święto. Centrum Handlowe Auchan Hetmańska zaprasza na dzień pełen sportowych emocji, podczas którego dzieci i dorośli będą mogli bawić się, rywalizować i tworzyć własne gadżety kibica.

Podczas sobotniego wydarzenia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska, na małych sportowców będzie czekało pięć stref tematycznych, gwarantujących rozrywkę dla każdego uczestnika.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warsztaty projektowania gadżetów kibica

Projektując i wykonując własne gadżety, takie jak kolorowe grzechotki, czapeczki, flagi, opaski, emblematy i zawieszki, dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność, wyobraźnię oraz koncentrację. Gotowe gadżety pozwolą małym kibicom aktywnie dopingować zawodników podczas Mistrzostw Euro 2024.

Turnieje piłkarzyków

W specjalnie przygotowanej strefie rozgrywane będą emocjonujące turnieje minipiłkarzyków. Dzięki wskazówkom doświadczonego trenera, uczestnicy poznają tajniki tej gry i będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Gra w piłkarzyki to świetna zabawa oraz sprawdzian refleksu, techniki i zgrania z partnerem.

Sportowa rywalizacja

W tej części atrakcji mali sportowcy będą mogli wziąć udział w piłkarskich kręglach, rebusach, kalamburach, minikonkursach podbijania piłki czy piłkarskiego slalomu. Dodatkowo, o pełnych godzinach odbędą się warsztaty taneczne, podczas których będzie można poznać prosty układ cheerleaderski.

Ciekawostki piłkarskie

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli obejrzeć wystawę edukacyjnych plansz poświęconych piłce nożne. Będzie to okazja do zgłębienia wiedzy na temat historii i ciekawostek związanych z futbolem.

 Futbolowe tatuaże

Każdy mały fan będzie mógł wykonać zmywalny oraz bezpieczny tatuaż o motywach piłkarskich, nawiązujących do Mistrzostw Euro 2024.

Rodzinne spotkanie z futbolem odbędzie się 15 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »