Dom » Architektura

Rok 2013 według PARA Paints

Jak co roku producenci kanadyjskich farb PARA Paints ogłosili trendy kolorystyczne, które dominować będą w naszych wnętrzach.

W styczniu 2013 roku na Interior Design Show w Toronto producenci farb PARA Paints zaprezentowali paletę barw, które powinny pojawić się w najmodniejszych aranżacjach wnętrz. Na paletę składa się 75 nowych odcieni. Przeważają wśród nich kolory ziemi, pastele, lekko rozbielone tony. Nie zabraknie także odważnych propozycji – żywych i nasyconych kolorów.

Nowa paleta PARA Paints, bazując na obecnych i przyszłych trendach, opiera się na barwach fioletowo-różowych, lawendowych oraz naturalnych – nawiązujących do kolorów plaż egzotycznych krain. Pojawiają się w niej także intensywne pomarańcze, energetyczne żółcie oraz barwy inspirowane kolorami pawiego ogona i szafirem morza.

Producenci farb PARA Paints poszli w tym roku o krok dalej, przekazując swoim klientom ponadczasowe porady dotyczące łączenia barw, które obrazuje 56 zestawień kolorystycznych. Zestawienia te nie tylko ułatwią decyzję o wyborze dominującego koloru, pomogą także we właściwym doborze zasłon, dywanów i wszelkich dodatków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »