Firma » Biznes

Rośnie liczba najemców Centrum Handlowego Auchan Łomianki

Rośnie liczba najemców Centrum Handlowego Auchan Łomianki
Zobacz więcej zdjęć »
Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Łomianki dołączyła sieć elektromarketów Avans. Wielkie otwarcie nowego salonu miało miejsce 16 listopada. Za komercjalizację podwarszawskiej galerii handlowej odpowiada Immochan.

W otwartym w sobotę 16 listopada lokalu sieci Avans klienci znajdą sprzęt multimedialny, RTV i AGD. Każdy może liczyć także na preferencyjne warunki zakupu na raty, profesjonalne doradztwo czy dodatkowe usługi, takie jak transport czy wniesienie zakupionego sprzętu. Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych, sklep internetowy www.avans.pl oraz punkty odbioru osobistego zlokalizowane w największych aglomeracjach miejskich.

W tym miesiącu to już drugie otwarcie nowego lokalu w galerii Auchan w podwarszawskich Łomiankach. Kilka dni temu ofertę gastronomiczną poszerzył lokal Subway – pierwsza lokalizacja tej marki w galerii Auchan. Na powierzchni 70 mkw. klienci znajdą szeroki wybór kanapek na zimno i na gorąco.

Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Łomianki odpowiada Immochan, działający również jako deweloper, inwestor oraz zarządca galerii. W Polsce Immochan posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tysięcy mkw.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »