Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Rotbäckchen Rumiane policzki Zdrowe Kości BIO - sok funkcjonalny dla dzieci

Rotbäckchen Rumiane policzki Zdrowe Kości BIO - sok funkcjonalny dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Badania Instytutu Matki i Dziecka wykazały, że niemal połowa czterolatków cierpi na niedobory wapnia.

To niezwykle niepokojące wyniki, biorąc pod uwagę, że gęstość i twardość układu kostnego zależy właśnie od tego pierwiastka. Jego niski poziom powoduje, że kości stają się słabsze i bardziej podatne na zniekształcenia czy złamania. Jak pokazują badania, sama dieta to nie wszystko – zapotrzebowanie na wapń jest tak duże, że niezwykle trudno sprostać wymaganiom organizmu.

Sok funkcjonalny niemieckiej firmy Rotbäckchen - Rumiane Policzki BIO – Zdrowe Kości dostępny od niedawna także w Polsce, jest doskonałym i bardzo bogatym źródłem naturalnego wapnia.  Jest to bezpośrednio tłoczony, wysokojakościowy dietetyczny sok owocowy bez dodatku cukru, z zawartością glukanatu, wapnia i witaminy D3. Produkt powstał z myślą o dzieciach, a jego skład komponowany był w oparciu o szczególne potrzeby najmłodszych.  Przepyszny w smaku sok Rumiane Policzki BIO – Zdrowe Kości z jabłek, mango i aceroli, to nie tylko bogactwo wapnia ale także witaminy D, której zadaniem jest między innymi wspomaganie organizmu w optymalnym przyswajaniu calcium. Już 150 ml soku pokrywa 33% dziennego zapotrzebowania na wapń u dzieci do lat 3 i 29 % dziennego zapotrzebowania wśród 4-5-latków.  

Ekologiczny Sok Rumiane Policzki – Zdrowe Kości BIO jest niezwykle bogaty odżywczo i co bardzo ważne powstaje wyłącznie z organicznych świeżych owoców (nie z koncentratu!), pochodzących z ekologicznych, certyfikowanych upraw. Butelkowanie soku tuż po pierwszym tłoczeniu sprawia, że soki Rumiane Policzki zachowują wszystkie naturalne witaminy i minerały, znajdujące się w świeżych owocach.

 

RUMIANE POLICZKI 100% BIO (dla mocnego układu kostnego)

Pojemność: 750ml,  Skład: sok jabłkowy*, przecier z mango*,przecier z aceroli* glukonat wapnia (1,5 g/100ml),  witamina D3 (1 μg/100ml). 100ml pokrywa dzienne zapotrzebowanie organizmu na wapno / witaminę D wg Niemieckiego Instytutu do Spraw Bezpieczeństwa Żywności (DGE)w ilości:

- Dzieci od 1 do 3 roku życia Ca-33% / wit.D-25%

- Dzieci od 4 do 6 roku życia Ca-29% / wit.D-25%

- Dzieci od 7 do 9 roku życia Ca-22% / wit.D-25%

- Dzieci od 10 do 12 roku życia Ca-18%/wit.D-25%

- Dzieci od 13 do 14 roku życia Ca-17%/wit.D-25%

- Kobiety w ciąży Ca-20% / wit.D-25%

- Karmiące matki Ca-20% / wit.D-25%

 

Marka: Rotbäckchen RUMIANE POLICZKI

Pojemność: 750 ml

Cena:  ok. 14,50 zł

Importer: Victualia Saluber

 

* soki marki Rotbäckchen powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak niemalże zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej – wszystkie soki Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne - prosto z owoców. Prawdziwe wyciśnięte owoce to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

www.victualia.pl

 

 

            Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »