Technologie » Komputery

Rowan wdrożył system IFS Applications

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Rowan Companies plc, jeden z największych dostawców usług wiertniczych, wdrożył system IFS Applications na jednym ze swoich statków do głębokowodnych wierceń.

W firmie Rowan wdrożono rozwiązanie do zarządzania zapotrzebowaniem, magazynem oraz majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w celu poprawy efektywności działań z zakresu utrzymania ruchu i gospodarki magazynowej, w tym także zarządzania sprzętem i pracą. System obejmuje również narzędzie IFS Replikacja Danych, dzięki któremu zlokalizowane na morzu zasoby firmy Rowan mogą działać samodzielnie nawet bez kontaktu z centralą, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji systemu kompleksowego utrzymania ruchu, a także możliwość odsyłania danych dotyczących obsługi technicznej do wykorzystania w centralnym planowaniu, analizach i innych czynnościach natury administracyjnej.


Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/rowan_wdrozyl_system_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »