Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Rozdajemy szkolne wyprawki

Wakacje zbliżają się do końca, czas rozpocząć szkolne przygotowania! 24 i 25 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zadba, aby uczniowie z uśmiechem na twarzach powitali nowy rok szkolny. Na dzieci odwiedzające galerię z rodzicami czeka 800 wyprawek z podstawowymi przyborami szkolnymi.

Gotowi na powrót do szkoły? Choć niektórzy ze smutkiem będą żegnać wakacje, to są i tacy, u których wrzesień wywołuje radość. Rozpoczęcie roku szkolnego to nie tylko nauka, nowe znajomości i zabawa, lecz także pachnące świeżością książki, zeszyty i inne przybory, które na co dzień towarzyszą uczniom.

Ponieważ nowych szkolnych przyborów nigdy za wiele, dlatego Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo przygotowało dla dzieci prezenty. Odwiedzający galerię 24 i 25 sierpnia odbiorą za darmo mini zestaw składający się z dwóch zeszytów, kredek, farb, plasteliny, długopisu, ołówka i planu lekcji. Na rodziny czeka 400 zestawów każdego dnia, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Akcji będą towarzyszyć warsztaty kreatywne dla dzieci. Maluchy ozdobią samodzielnie piórniki i worki na buty, które przydadzą się w roku szkolnym. W ruch pójdą pisaki, kredki, brokat i inne przybory, a prace będą zabierane przez uczestników do domów.

Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo będą mieli okazję zobaczyć odnowione wnętrze galerii. Klienci skorzystają z wygodnego, nowocześnie urządzonego wnętrza z komfortową strefą restauracyjną oraz przyjaznymi miejscami do odpoczynku, w których znajdują się kanapy, a także strefa coworkingowa z wygodnymi meblami oraz ładowarkami sieciowymi. Na dzieci czeka odnowiony, bezpłatny plac zabaw.

Akcja „Zgarnij wyprawkę szkolną” odbędzie się 24 i 25 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo w Ustowie 45 pod Szczecinem. Wyprawki będą rozdawane dzieciom od godz. 12.00 do 18:00  lub do wyczerpania zapasów. Wyprawki można odebrać na specjalnym stoisku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »