Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rozejrzyj się, Üśmiechnij się i wygrywaj w konkursie z Yogen Früz!

Rozejrzyj się, Üśmiechnij się i wygrywaj w konkursie z Yogen Früz!
Zobacz więcej zdjęć »
Uśmiech jest oznaką zdrowia, witalności i pozytywnej energii. Osobę, która uśmiechnie się do nas w najbardziej kreatywny sposób zaprosimy na wyjątkową jogurtową ucztę. Konkurs potrwa od 9 do 22 stycznia. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Na czym polega konkurs?
Uczestnik konkursu ma za zadanie wykonać symbol Ü, nawiązujący do logotypu marki Yogen Früz. Technika wykonania jest dowolna. Oceniamy Waszą kreatywność i poczucie humoru!

Konkurs jest prowadzony przy użyciu aplikacji konkursowej na profilu Yogen Fruz Polska. Aby poznać potęgę swojego üśmiechu, należy wykonać zdjęcie pracy konkursowej i za pomocą mechanizmu aplikacji przesłać do naszej oceny.

Każdy głos przybliża do zwycięstwa
Wyłonienie zwycięzcy odbywa się na podstawie demokratycznego wyboru użytkowników. Wygrywa propozycja, która w okresie trwania konkursu zdobędzie najwięcej głosów.

Jogurtową üczta w gronie znajomych
Zwycięzca konkursu wygrywa karnet na pieć dowolnych produktów Yogen Früz do realizacji w dowolnym punkcie sprzedażowym. Nagrodę otrzyma także zdobywca drugiego miejsca i będzie nią karnet na trzy dowolne produkty Yogen Früz. Jogurtowa uczta w towarzystwie szeroko üśmiechniętych przyjaciół to zdrowa alternatywa dla zwolenników aktywnego trybu życia i pozytywnego nastawienia do codziennych problemów.

Wspólne komponowanie deserów to także świetna zabawa. Dzięki usłudze Ü-serve, opartej na zasadzie samoobsługi, każdy ma możliwość samodzielnego stworzenia własnej unikalnej kompozycji lekkiego deseru mrożonego na bazie jogurtu i świezych owoców.

Üśmiech to zdrowie
Marka Yogen Früz jest obecna w 25 krajach na całym świecie i ma 1200 punktów sprzedaży. Czas na jogurtową rewolucję w naszym kraju. Najbardziej szykowne jogurty mrożone przebyły długa drogę z Kanady do Polski, aby podbić nasze serca i uwieść zmysły. Warszawskie galerie handlowe - Galeria Mokotów oraz Wola Park już zdobyte! Teraz marka buduje franczyzową sieć lokalnych partnerów w kolejnych miastach.

Yogen Früz to mrożone jogurty i sorbety dla każdego, kto ceni sobie zdrowy tryb życia. Firma promuje zdrowy tryb życia, uśmiech i witalność. Yogen Früz zachęca również do aktywności i poprawy kondycji fizycznej i psychicznej. Ucieleśnieniem tych wartości jest charakterystyczne, "uśmiechnięte" logo marki.


Aplikacja dostępna jest pod adresem:
http://www.facebook.com/yogenfruzpolska?sk=app_153284594738391


Źródło:  Yogen FrüzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mstankiewicz

Komentarze (1)

  • avatar
    kaśka 2012-01-20 11:21:19

    Jeszcze dam radę do niedzieli :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »