Motoryzacja » Samochody

Rozpoczęła się rejestracja na International Automotive Business Meeting

Rozpoczęła się rejestracja na International Automotive Business Meeting
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęła się rejestracja na International Automotive Business Meeting, najważniejsze biznesowe spotkanie branży motoryzacyjnej.

Prelekcje, spotkania biznesowe, wymiana doświadczeń oraz dyskusje o rynku motoryzacyjnym i przyszłości e-mobility będą miały miejsce podczas dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się 27-28 listopada 2018 roku w Expo Silesia w Sosnowcu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych.  

W wydarzeniu weźmie udział około 400 firm, nie tylko z Polski i Europy, ale także z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. 
W programie przewidziana jest konferencja z udziałem znanych międzynarodowych ekspertów z branży oraz kolacja galowa, a drugiego dnia spotkania networkingowe: Speed Business Mixer i spotkania B2B. 

-IABM jest nie tylko konferencją, ale też międzynarodowym spotkaniem biznesowym w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów handlowych. Okazją do uzyskania wglądu w przemysł motoryzacyjny, nowe technologie z nim związane oraz zbudowania wartościowej sieci kontaktów biznesowych- mówi Piero Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

Rozmowy o przyszłości motoryzacji

International Automotive Business Meeting dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat przeobrażeń, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego.

27 listopada podczas konferencji będącej częścią IABM poruszone zostaną następujące kwestie:

· Wpływ rozporządzenia UE dotyczącego emisji CO2; Gospodarz panelu: Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego

· Polityka metropolitalna na rzecz przyszłości systemów ADAS i elektromobilności; Gospodarz panelu: Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

· Europejskie klastry motoryzacyjne: programy i projekty rozwojowe w zakresie elektromobilności i systemów ADAS; Gospodarz panelu: Klaster „Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”

· Przyszłość mobilności: punkt widzenia głównych podmiotów działających w sektorze motoryzacyjnym; Gospodarz panelu: Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych – członek Konfederacji Lewiatan

-Ograniczenie emisji szkodliwych substancji, w tym CO2 i NOX, to dziś jeden z najistotniejszych tematów dla branży motoryzacyjnej. Komisja Europejska postawiła przed nami bardzo ambitne cele redukcji emisji CO2 o 15% do 2025 roku i o 30%  do 2030 roku. Czy europejskiej i polskiej branży motoryzacyjnej uda się osiągnąć ten cel? Jakie będą konsekwencje? I wreszcie - jak ewolucja, czy też może rewolucja, elektromobilności wpisze się w te działania? O tym wszystkim będziemy dyskutować na naszym panelu podczas konferencji International Automotive Business Meeting zorganizowanej przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową”- zapowiada swój panel oraz całe wydarzenie Jakub Faryś, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.

 

Rejestracja: www.iabmevent.com

 

Organizatorzy: Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Miasto Sosnowiec, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE)

 

Współorganizatorzy: Miasto Dąbrowa Górnicza, Klaster "Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”, Japan External Trade Organization (JETRO), Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Advantage Austria

 

Honorowy Patronat: Ambasada Włoch w Polsce, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

 

Partner główny: BITRON

Platinum partner: During  

Golden partner: FCABremboMarcegaglia, KPMG,LANZI, Civis,  Plascotech, PL Europainting

   

Partnerzy medialni: Rzeczpospolita, Interia, eGospodarka, Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, Forum Elektromobilności, Menadżer Floty, Eurologistics, Flota, Nowoczesny Warsztat, Logistyka Produkcji, QBusiness.pl, Warsztat.pl, log24.pl, Gazzetta Italia

 

-koniec-

 

Kontakt dla mediów:

INFINITY Pr&MarComm

Aleksandra Gąsowska, E: ola@agencja-infinity.pl T: 793 410 008

Edyta Tęcza, E: edyta@agencja-infinity.plT: 781 453 985

 


 

International Automotive Business Meeting (IABM):

International Automotive Business Meeting (IABM) jest kluczowym wydarzeniem w branży motoryzacyjnej organizowanym przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy (advanced driver assistance systems - ADAS) będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. International Automotive Business Meeting to dwudniowe wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, liderów branży motoryzacyjnej oraz jej ekspertów w celu wymiany doświadczeń, poznawania trendów, definiowania wyzwań i możliwości związanych z elektryfikacją, systemami wspomagania kierowcy, łącznością i bezpieczeństwem samochodów przyszłości. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych. 

 

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce:

Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce jest niezależnym zrzeszeniem pracodawców działającym na rynku polskim. Została utworzona w 1996 r. i reprezentuje włoskich inwestorów w Polsce. Członkostwo w Izbie jest również otwarte dla polskich firm. Członkowie Izby mogą korzystać z bogatej bazy informacji dotyczących polskiego rynku, nawiązać nowe, cenne kontakty oraz być reprezentowanymi wobec innych zrzeszeń, włoskich i polskich władz, również dzięki obecności Izby w zrzeszeniu pracodawców Konfederacji Lewiatan. Włoska Izba jest też założycielem i aktywnym członkiem zrzeszenia izb bilateralnych - International Groups of Chambers of Commerce (IGCC) oraz współzałożycielem Międzynarodowego Centrum Mediacji. 

 

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INFINITY Aleksandra Gąsowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »