Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rozrywkowy listopad w Tele5.

Rozrywkowy listopad w Tele5.
Zobacz więcej zdjęć »
Listopadowa ramówka Tele5 poświęcona będzie rozrywce. Stacja przygotowała dla swoich widzów seriale, programy rozrywkowe oraz premierowe tytuły filmowe.

„W listopadzie zaprezentujemy naszym widzom kolejną porcję świetnych filmów, wśród których wyróżniłbym zwłaszcza słynną trylogię „DZIECI DIUNY”. Poza tym, 20 listopada zaczynamy drugi sezon hiszpańskiego serialu kryminalnego „GENEZA”, który bardzo spodobał się naszym widzom. Pewną nowością na naszej antenie będą dwa seriale factual entertainment: „NAGA MISS”, w którym słynny Goki Wan ubiera kobiety oraz nieco szokujący „MIŁOSNY TRÓJKĄT”, w którym kandydatki i kandydaci muszą wybierać, z którym z kochanków zwiążą się na stałe” – mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

Amerykański program rozrywkowy „MIŁOSNY TRÓJKĄT” (LOVE TRIANGLE) będzie miał swoją premierę na antenie Tele5 w piątek 4 listopada o godzinie 23:25

(emisja: poniedziałek-piątek, godzina 23:05). Program opiera się na wyborze partnera życiowego, z dwóch kandydatów lub z dwóch kandydatek. Wendy Williams, gospodyni tego niezwykłego show, w każdym odcinku analizuje sytuację innej trójki zakochanych, którzy wpadli w pułapkę miłosnego trójkąta. Przedstawia historię obu par, sytuację teraźniejszą w ich relacjach, a na podstawie zebranych danych stara się przewidzieć, jak mogłaby wyglądać przyszłość bohatera lub bohaterki programu w każdym z dwóch związków. Punktem kulminacyjnym odcinka jest moment, gdy na oczach telewidzów niezdecydowana osoba dokonuje wyboru przyszłego życiowego partnera. Program może stanowić inspirację dla wszystkich niezdecydowanych, którzy zastanawiają się nad swoją przyszłością w związku z inną osobą. Pokazuje, na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę przy wyborze towarzysza na resztę swoich dni, co powinno być sygnałem ostrzegawczym, a jakie cechy warto zaakceptować, mimo początkowych wątpliwości…

Brytyjski program rozrywkowy “NAGA MISS” (MISS NAKED BEAUTY) to kolejna, listopadowa propozycja kanału. Gok Wan, słynny stylista i gospodarz tego programu, wyruszy na poszukiwanie kobiety, która uosabiałaby ideał piękna na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Nie oznacza to wcale, że szuka dziewczyny podobnej do modelek uczestniczących w słynnych pokazach mody. Jego definicja piękna jest szeroka i zawiera w sobie takie cechy jak pewność siebie, poczucie własnej wartości, charakter, inteligencję i naturalny urok. W sześcioodcinkowym programie typu reality show Gok Wan wraz z współprowadzącą Myleene Klass skonfrontują wyobrażenia współczesnych dziewcząt na temat własnego wyglądu z narzucanym przez media wizerunkiem kobiety idealnej. W pierwszym odcinku spośród kilku tysięcy chętnych do wzięcia udziału w programie zostanie wybranych dwanaście finalistek, które będą walczyły o tytuł Nagiej Miss. Każdy odcinek skoncentruje się na ważnym społecznie temacie – chirurgii plastycznej, poczuciu własnej wartości, kulturowych uwarunkowaniach związanych z ideałem urody, diecie, przemyśle kosmetycznym i odzieżowym itp. Wbrew tytułowi nagość nie jest najważniejszym aspektem, na jaki zwracają uwagę twórcy programu, lecz jedynie jednym z wielu elementów wizerunku współczesnej kobiety.

Emisja premierowego odcinka 5 listopada o godzinie 17:05 (emisja soboty i niedziele o godzinie 17:05).

Hiszpański serial kryminalny “GENEZA 2” (GENESIS – IN THE MIND OF THE KILLER) jest kontynuacją pierwszego sezonu, który emitowany był na antenie Tele5 w październiku 2011 roku. Serial opowiada historię elitarnej jednostki, która zajmuje się najtrudniejszymi dochodzeniami jakie mają miejsce w stolicy Hiszpanii, Madrycie. Gdy w grę wchodzi szczególnie brutalne morderstwo, zabójca jest psychopatą lub opinia publiczna wywiera na śledczych dużą presję, do akcji wkracza Mateo i jego ekipa, w skład której wchodzą inspektorzy policji, technicy i specjaliści medycyny sądowej. U podstaw zbrodni, nad którymi pracuje zespół często leży zwykła chciwość lub zazdrość, ale zdarzają się bardziej skomplikowane motywy, jak w przypadku zbrodni popełnionych przez seryjnych morderców lub psychopatów. Jedną z podstawowych metod pracy, którą stosują członkowie ekipy, a szczególnie Mateo, jest próba zrozumienia sposobu myślenia zabójcy. Podejście psychologiczne pozwala przewidzieć następny krok przestępcy, a w rezultacie daje szansę na ujęcie go. Niestandardowe metody prowadzenia śledztwa, zaskakujące odkrycia z dziedziny medycyny sądowej i skomplikowane relacje pomiędzy członkami zespołu oraz szybkie tempo akcji, czynią ten serial ciekawą propozycją na jesienne wieczory.

Premiera drugiego sezonu serialu w niedzielę 20 listopada o 22:05 (emisja w soboty i niedzielę o 21:55).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »