Gospodarka » Przemysł

Rozwijamy się w dialogu - promienniki podczerwieni BOREN

Rozwijamy się w dialogu - promienniki podczerwieni BOREN
Zobacz więcej zdjęć »
Przedstawiamy nowo otwarty dział do kontaktów z mediami w naszej firmie, pozwalający dobrze poznać najnowocześniejsze metody ogrzewania powierzchni wielkogabarytowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz partnerów biznesowych, firma Boren stworzyła w dziale marketingu sekcję public relations. Jej głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz poszerzenie pola wymiany informacji w branży ogrzewniczej.

 

Najświeższe informacje z zakresu działalności firmy będą zamieszczane na stronie internetowej w dziale NEWS. Z myślą o dziennikarzach i sprawnej komunikacji uruchamiamy także mediaroom, zawierający bazę artykułów branżowych, materiały prasowe, wywiady z naszymi ekspertami oraz raporty z projektów zrealizowanych przez firmę Boren. Wszystkich dziennikarzy a także przedstawicieli mediów zainteresowanych tematyką nowoczesnego ogrzewnictwa (promienniki podczerwieni, nagrzewnice, kotły) zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Na Państwa życzenie przygotujemy ipotrzebne nformacje i publikacje. Kontakt: Paweł Ziobro tel.: 666 566 000

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »