Firma » Finanse

Rozwój działu ubezpieczeń grupowych w ING Życie

W 2012 roku ING Życie stawia na dynamiczny rozwój obszaru ubezpieczeń grupowych. Pierwszym krokiem w kierunku zmian było powołanie nowej Dyrektor Departamentu Klientów Korporacyjnych i Sprzedaży Brokerskiej - Joanny Olszewskiej (Lipińskiej).

Joanna Olszewska (Lipińska) ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz uzyskała tytuł EMBA UQAM. Przez 10 lat rozwijała swoja karierę w branży konsultingu zarządczego pracując nad budowaniem i wdrażaniem strategii, wprowadzaniem doskonałości operacyjnej oraz nad rozwojem organizacyjnym swoich klientów. W 2009 roku Joanna Olszewska dołączyła do zespołu ING Życie pełniąc funkcję Dyrektora Pionu Zarządzania Projektami i Potrzebami Biznesowymi. Od 2011 roku pracowała w pionie sprzedaży na stanowisku Dyrektora Rozwoju Biznesu. Obecnie odpowiada za Departament Klientów Korporacyjnych i Sprzedaży Brokerskiej.

"Zarządzanie obszarem ubezpieczeń grupowych w ING Życie jest dla mnie ciekawym wyzwaniem zawodowym. Wierzę, że moje szerokie doświadczenie zawodowe i brak "paradygmatów branżowych" oraz silny zespół, jaki za mną stoi będą podstawą sukcesu. Stawiam na klienta. Stawiam na serwis. Chcę dostarczyć klientom ubezpieczeń grupowych ING Życie nie tylko doskonałą obsługę w standardowym tego słowa znaczeniu. Chcę spełniać indywidualne potrzeby klienta, tak, aby czuł się pozytywnie zaskoczony przy każdej interakcji z nami. Do rynku brokerskiego i B2B chcę wyjść z ofertą szerszą, niż po prostu produkt ubezpieczenia grupowego. Chcę zaproponować "partnerstwo biznesowe" w segmencie benefitów pracowniczych. Wiem, że są to duże wyzwania, ale zespół, który ma je realizować jest silny i jestem przekonana, że rok 2012 zamkniemy z sukcesem" - mówi Joanna Olszewska (Lipińska), Dyrektor Departamentu Klientów Korporacyjnych i Sprzedaży Brokerskiej w ING Życie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »