Firma » Biznes

Rozwój Michael Page International w Polsce

Yannick Coulange został nowym Dyrektorem Michael Page International Polska – międzynarodowej firmy doradztwa personalnego.

Jego ambicją jest nie tylko rozwój przedsiębiorstwa w Polsce, ale również zainteresowanie karierą w Michael Page ambitnych profesjonalistów, którym chce zaoferować doskonałe warunki do rozwoju zawodowego. 

Zmiana na najwyższym stanowisku w polskim oddziale Michael Page International wspiera plany rozwoju firmy w całej Europie Wschodniej. „W regionie tym zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie firm na wykwalifikowanych pracowników takich działów, jak: finanse, bankowość, sprzedaż i marketing, zakupy i inżynieria. Są to obszary, w których posiadamy najwyższe kompetencje jeżeli chodzi o rekrutację i znajomość rynku. Dlatego też chcemy wykorzystać ten trend dla dynamicznego rozwoju Michael Page International nie tylko w Polsce, ale również całym regionie Europy Wschodniej” – stwierdził Yannick Coulange, nowy Executive Director Michael Page International Polska. „Potwierdzeniem naszej strategii jest otwarcie drugiego po Warszawskim, biura Michael Page na Śląsku” – dodał Yannick Coulange.

 

Rozwój firmy to także szansa dla ambitnych kandydatów na rozpoczęcie kariery zawodowej w doradztwie personalnym. Yannick Coulange, który dołączył do Michael Page International w 2005 r. jako konsultant w biurze w Szwajcarii chciałby, aby polski oddział firmy znalazł się w gronie najbardziej pożądanych pracodawców w kraju. Jest to możliwe, gdyż firma oferuje dogodne warunki rozwoju zawodowego i szybką ścieżkę kariery. Przykładem może być sam Yannick Coulange, który już po 4 latach pracy w Szwajcarii objął stanowisko Country Director’a w Austrii, gdzie zakładał oddział Michael Page od podstaw. Pod jego kierownictwem firma znalazła się w gronie pięciu największych w Austrii „rekruterów” w obszarach finanse i bankowość oraz sprzedaż i marketing.

 

Yannick Coulange posiada podwójny dyplom International Business School zdobyty we Francji i Wielkiej Brytanii. Włada biegle trzema językami: angielskim, francuskim i niemieckim. Wraz z żoną i dwójką dzieci przeprowadził się do Warszawy. W wolnych chwilach swoją uwagę poświęca sportom motorowym, a szczególnie wyścigom samochodów zabytkowych.

 

 

****

Michael Page International jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego. Firma założona w 1976 roku w Londynie, posiada 160 biur w 34 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej. W skład Grupy wchodzą: Michael Page International, Michael Page Executive Search, Michael Page Interim oraz Page Personnel. Firma specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów  w takich obszarach jak: Finance & Accounting, Banking & Financial Services, Sales & Marketing, Manufacturing & Supply Chain, Property & Construction, Information Technology, HR. Więcej informacji: www.michaelpage.pl

 

Kontakt dla mediów:

Joanna Stankiewicz, Effective Public Relations, tel. +48 22 822 07 52, 508 125 246, e-mail: JStankiewicz@effectivepr.pl

Iwo Paliszewski, Marketing & Communications Manager Michael Page, tel: + 48 22 319 30 09, e-mail: IwoPaliszewski@michaelpage.pl

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »