Technologie » Telekomunikacja

RSS4English – nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w Polsce

RSS4English – nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Aplikacja do nauki angielskiego RSS4English, stworzona przez firmę Brainglass, stała się najchętniej pobieraną i aktualizowaną do wersji płatnej aplikacją edukacyjną na telefony z systemem iOS w Polsce – wynika z danych Apple App Store.

Swoją pozycję lidera wśród najpopularniejszych aplikacji edukacyjnych w Polsce RSS4English osiągnęła w niewiele ponad tydzień od momentu pojawienia się w Apple App Store. Aplikacja przewodzi na liście najbardziej popularnych aplikacji płatnych, najbardziej dochodowych, a także zajmuje drugie miejsce wśród najchętniej pobieranych aplikacji darmowych. Te wyniki pokazują, że polscy użytkownicy doceniają RSS4English i po przetestowaniu jej wersji darmowej - najczęściej spośród wszystkich innych aplikacji edukacyjnych dostępnych w Apple App Store - aktualizują ją do wersji pełnej.
 
RSS4English ułatwia naukę nowych słów w języku angielskim. Program można uruchomić w smartfonie w dowolnym miejscu i czasie. Uczymy się przez czytanie wiadomości z anglojęzycznych kanałów RSS, które możemy wybrać zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Znaczenie każdego nieznanego nam słowa możemy sprawdzić w słowniku - po prostu dotykając słowo na ekranie. Każde sprawdzane słówko możemy też zachować w pamięci programu, który automatycznie stworzy wówczas ćwiczenia ułatwiające nam jego zapamiętanie. Zasada działania jest więc taka sama, jak w innych aplikacjach e-learningowych Brainglass (np. Karaoke4English).
 
Darmowa wersja aplikacji umożliwia przeczytanie i stworzenie ćwiczeń do 5 artykułów z kanałów RSS na dzień, co pozwala samodzielnie przekonać się, czy jest to narzędzie, które naprawdę pomoże nam w nauce angielskiego. Jeśli decyzja jest na tak, możemy zakupić pełną wersję RSS4English za równowartość 2,39 euro.
 
RSS4English jest dostępny zarówno w wersji na iPhone'y (pobierz: http://itunes.apple.com/us/app/rss4english-lite/id460030227?mt=8), jak i na telefony z systemem Android (pobierz: https://market.android.com/details?id=org.vocab.android.rss).
 
O Brainglass
Brainglass jest producentem mobilnych aplikacji e-learnigowych, który czerpie z ponad 10-letniego doświadczenia szwedzkiej firmy Vocab. Spółka ta była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność swoich rozwiązań do wspomagania nauki. Brainglass pozyskał niedawno 1,9 miliona euro dofinansowania od funduszy inwestycyjnych, które mają pomóc w rozwoju spółki. Więcej informacji na temat firmy jest dostępne pod adresem: www.brainglass.com.
 
Społeczność: http://www.facebook.com/brainglass 
Śledź nowości: http://www.twitter.com/brainglass


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »