Technologie » AGD - RTV

RTV EURO AGD w Atrium Plejada w nowej odsłonie!

RTV EURO AGD w Atrium Plejada w nowej odsłonie!

RTV EURO AGD w bytomskiej galerii zmienia się! Sklep tej znanej, polskiej marki będzie ponownie dostępny w Atrium Plejada od 18 maja – w nowej odsłonie i nowej lokalizacji. Teraz znajduje się naprzeciwko głównego wejścia do centrum, przyciągając uwagę swoim ciekawym wystrojem i ekspozycją produktów. Osoby szukające w maju najlepszych okazji zakupowych z pewnością ucieszy fakt, że w salonie odnajdą mnóstwo produktów po okazyjnych cenach, m.in. z kategorii sprzętu audio-video, elektroniki czy urządzeń gospodarstwa domowego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Maj to miesiąc kumulacji wydatków związanych m.in. z zakupem prezentów na pierwszą komunią świętą, na Dzień Matki, Dzień Dziecka bądź wymianą zużytego sprzętu audio-video lub AGD na nowy. Dlatego przy okazji poszukiwania ciekawych pomysłów na prezent bądź cenowych okazji, warto zajrzeć do salonu RTV EURO AGD w Atrium Plejada.

 

W stałej ofercie RTV EURO AGD znajduje się wiele produktów najpopularniejszych marek polskich i zagranicznych, mających w swoim asortymencie produkty należące do różnych kategorii: sprzętu audio- wideo, komputerowego, telekomunikacyjnego, fotograficznego i kamer, a także dużego i małego sprzętu gospodarstwa domowego. Poza szeroką propozycją asortymentową, w salonie Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz porady specjalistów. Sklep zajmuje powierzchnię ok. 758 m kw. i znajduje się naprzeciwko wejścia do centrum handlowego.

 

RTV EURO AGD to pierwsza polska firma działająca na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Marka od lat jest liderem sprzedaży produktów RTV i AGD w Polsce. Sklepy RTV EURO AGD znajdują się w najlepszych i najdogodniejszych dla klientów lokalizacjach w danym mieście. Najlepszym tego przykładem jest przeniesiony do nowej lokalizacji salon w Atrium Plejada, który zaaranżowano tak, aby najlepiej spełniał oczekiwania odwiedzających go gości. Sklep wyróżnia się ergonomią i funkcjonalnością, dzięki czemu poruszanie się po salonie stanie się łatwiejsze a zakupy wygodniejsze. W odnowionym punkcie klienci mogą liczyć na szereg udogodnień, w tym na rozwiązania ułatwiające im szybkie znalezienie poszukiwanego asortymentu czy dokonanie zakupów stacjonarnych.

 

Cieszymy się, że najemcy, którzy działają w naszym centrum od dłuższego czasu, dostrzegają potrzebę przedstawienia swojej oferty w inny, nowoczesny sposób. Do tego grona należy RTV EURO AGD. Nowa lokalizacja salonu, ciekawy wystrój i przejrzysta aranżacja – to przede wszystkim większy komfort robienia zakupów. Dzięki modernizacji odwiedzający zyskają świeże spojrzenie na asortyment proponowany w sklepie. Ciekawe ekspozycje i nowoczesny format oraz funkcjonalne rozwiązania dedykowane klientom, z pewnością uatrakcyjnią zakupy w Atrium Plejada mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

 

Więcej szczegółów oraz program wydarzenia dostępne są na stronie www.atrium-plejada.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »